تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:59 ب.ظ

دستگاه چاپ فلت بد یووی

دستگاه چاپ فلت بد نسل جدید دستگاههای چاپ 

 

دستگاه چاپ فلت بد 

دستگاه چاپ فلت بد یووی جدید ترین نسل از دستگاه های چاپ لارج فرمت و اوت دور است که قابلیت هایی باور نکردنی دارد و میتواند به راحتی در آینده ای بسیار نزدیک جای دستگاه چاپ بنر و مانند آن را بگیرد . دستگاه فلت بد به علت داشتن کارایی بالا و توانایی بسیار زیاد در کیفیت و تنوع چاپ تحولی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است.در گذشته نه چندان دور تا قبل از ساخت دستگاه فلت بد هیچ دستگاهی وجود نداشت تا بتواند چاپ روی اجسام تخت و سخت را داشته باشد و تمامی دستگاههای چاپ فقط قابلیت چاپ رو مدیا هایی را داشتند که مانن بنر ، کاغذ و … بود که جنس نرم و قابلیت رول مانند را داشتند ولی دستگاهی را به شما معرفی میکینم که قابلیت چاپ روی تمامی اجسام و مدیاهای نرم و سخت را دارد .دستگاه چاپ فلت بد تکامل یافته دستگاه چاپ بنر و بعد از آن دستگاه چاپ اکو سالونت است که تقریبا سیستم چاپ دستگاه همانند دستگاه چاپ اکو است با این تفاوت که بخاطر میز منحصر به فرد دستگاه قابلیت چاپ روی اجسام تخت و سخت را پیدا کرده با کیفیت فوق العاده که ما در دستگاه چاپ اکو سالونت شاهد آن بودیم .

ابعاد دستگاه فلت بد 

دستگاه فلت بد اندازه های مختلفی را دارد که بستگی به کار مشتری ارئه میشود دستگاه در ابعاد 45 وجود دارد که دستگاهی تقریبا رومیزی به حساب می آید تا 3.20 و …. 

 انتخاب دستگاه فلت بد را باید بر اساس سفارش های مشتری مشخص کرد زیرا تعیین ابعاد دستگاه را سفارش مشتری تعیین میکند ، با بررسی سفارشات و همچنین با مشاوره کارشناسان شرکت میتوانید دستگاه مورد نیاز خود را تهیه کنید .

قطعات و مواد مصرفی مهم در فلت بد 

در دستگاه فلت بد همانند دستگاه چاپ بنر هد و برد دستگاه قطعات اصلی دستگاه به حساب میایند که خروجی اصلی و کیفیت دستگاه را هد آن تعیین میکند . که مدل های مختلفی که در آن میزان سرعت و کیفیت تفاوت دارند را ارائه میدهند . معمولا در دستگاه های فلت بد از هد های اپسون و ریکو استفاده میشود که هر کدام از این برند ها خود شامل چند مدل هستند که در قسمت های بعد کامل توضیح خواهیم داد .و مواد مصرفی این دستگاه هم مانند بقیه لارج فرمت ها رنگ و جوهر است که آن هم تنوع بسیار زیادی دارد و تاثیر فراوانی را در چاپ خواهد گذاشت که به آن هم میپردازیم .

اهمیت میز دستگاه فلت بد یووی

میز دستگاه فبت بد مهمترین قسمت در دستگاه فلت بد است و تهنا دلیل قابلیت چاپ روی اجسام تخت و سخت را همین میز دستگاه است که فراهم میکنه و بدون میز نمیتوانیم اجسام تخت را چاپ انجام دهیم همانطور که در بالا گفتیم اندازه میز بستگی به مقدار مصرف مشتری دارد و قابل تغییر است .میز دستگاه این امکان را به ما میدهد تا بتوانیم آن جسمی را که میخواهیم چاپش را انجام دهیم بر روی میز قرار دهیم و با استفاده از موتور های مخصوص حرکتی مانند حرکت رول بازکن در دستگاه های چاپ بنر را داشته باشد و بتوانیم بدون دخال دست چاپ را به اتمام برسانیم 

اجسام قابل چاپ در فلت بد 

 دستگاه چاپ فلت بد قابلیت چاپ روی شیشه ، چرم ، سنگ تخت ، سرامیک ، تخته ، MDF ، کاشی و تمامی اجسام را با کیفیت فوق العاده شفاف چاپ میکند در اندازه های مختلف . به جرات میتوان گفت کاملترین دستگاه چاپ امروز در ایران است . چاپ سرامیک بسیار مورد استفاده روزانه متقاضیان قرار گرفته و همچنین استفاده چاپ در mdf  ها و صنعت چوب بصورت تمام رنگی و با کیفیت بالا در طرح های دلخواه همچنین چاپ برای بیلبورد های درون و برون شهری نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . 

چاپ روی شیه و چرم هم دارای تنوع بسیار زیادی است که میتواند در مدل ها و مورد های گوناگونی استفاده شود . در اصل در هر صنفی و هر شغلی میتوانیم برای تبلیغات و ارائه محصول خود به یک طریقی از این دستگاه کارآمد استفاده کنیم .

جوهر سفید در فلت بد 

 تنها در دستگاه فلت بد البته در اکثر دستگاهها میتوانید از جوهر سفید استفاده کرد که این امکان میتواند چاپی فوق العاده و بی نظیر را برایت به ارمغان بیاورد . در این مورد تا چاپ با استفاده از جوهر سفید را مشاهده نکنید نمیتوانید متوجه تاثیر آن در چاپ شوید در دستگاه فلت بد در بسیاری از آنها قابلیت استفاده ازی مرکب و جوهر سفید وجود دارد که در چاپ های مانند شیشه و استفاده از رنگ های سفید به عنوان پیش زمینه و .. را میتواند بدون ترکیب رنگ و با استفاده مستقیم از جوهر سفید نمایش دهد .

تاثیر جوهر در ستگاه و چاپ

دقیقا دستگاه فلت بد هم مانند دستگاه چاپ های دیگه کاملا جوهر و رنگ مصرفی در آن تاثیر گذار است و استفاده از رنگ های مخصوص و با کیفیت میتواند در نگه داری سالم و استفاده مطلوب از دستگاه را در سال های بیشتر کمک کند زیرا خروجی تمامی دستگاه های چاپ بوسیله رنگ و جوهر است که دارای غلظت های متفاوت برای هد و مدل های متفاوت دستگاه های چاپ هستند که اگر به آن دقت نکنیم میتوانیم به راجتی دستگاه های چندین میلیونی خود را از بین ببریم زیا جوهر میتواند براحتی هد دستگاه را از بین ببرد و جوهر همانطور که میزان غلظت آن مهم است گزینه دیگه که خیلی مهم است فاسد نشدن رنگ است که بسیار حائز اهمیت است .

برای اطلاعات از خرید ، فروش ، تعمیرات با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره کارشناسان مربوط به فلت بد بهره مند شوید .