تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:16 ق.ظ

دستگاه چاپ پارچه مستقیم یا غیر مستقیم ( سابلیمیشن )

موضوع مهمی که باید در ارتباط با آن توضیحاتی داده شود موضع دستگاه چاپ پارچه مستقیم یا غیر مستقیم ( سابلیمیشن ) است که در صنعت پارچه مورد استفاده قرار گرفته و بخاطر بالابودن قیمت دلار در صنف پارچه فروشان واردات خیلی به صرفه نیست و اغلب فروشندگان به تامین دستگاه و تولید داخلی روی آوردند. البته این تولید حسن های زیادی دارد از جمله ایجاد طرح های دلخواه همزمان با تقاضای زمان مربوط دوم امکان تولید به اندازه دلخواه و در زمان دلخواه بدون نیاز به مشکلات واردات ضمن اینکه نحوه کارکردن و آموزش کار کردن با این دستگاه نیز بسیار راحت است و پس از چند روز هر شخصی با هر میزان از اطلاعات می تواند از عهده کار بر آید .

چاپ پارچه مستقیم :

در دستگاه چاپ مستقیم هایی که در ایران موجود است و با قیمت هایی نظیر 550 میلیون تا 700 میلیون اصلا کیفیت لازم را روی پارچه ندارد و تمامی افرادی که دستگاه را تهیه کردند به ناچار مجبور به بلا استفاده کردن دستگاه کردند زیرا دستگاه نمیتواند رنگ و کیفیت مناسبی را روی پارچه منعکس کند، البته دستگاهی هست که چاپ مستقیم را روی پارچه قرار دهد با کیفیت و سرعت عالی اما این دستگاه تا بخواهد برسد در ایران قیمتی بالای 2 میلیارد خواهد داشت که دستگاهی از لحاظ قیمت دستگاهیست که غیر مناسب می شود به همین علت تمامی مصرف کنندگان به چاپ غیر مستقیم ( سابلیمشن ) روی آوردند .

 

چاپ غیر مستقیم پارچه ( سابلیمیشن ) :

دستگاه چاپ سابلیمیشن دستگاهیست که چاپ را روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن منشر میکند و نیاز به اتو پرس یا دستگاهی بنام کلندر است تا چاپ را از روی کاغذ منتقل کند روی پارچه مربوط که این کار را بوسیله حرارت انجام میدهد و در هر پارچه ای که جنس آن از 60 درصد پلی استر تشکیل شده باشد انجام میدهد با کیفیت عالی که در زمان مناسب آن را انجام میدهد این مدل از دستگاه چون قیمت بسیار مناسبی را دارد سیر عظیمی از متقاضیان را در بر داشته چون می توان با 300 میلیون تومان پکیج دستگاه چاپ سابلیمیشن و پرس مخصوص خود را خریداری کرده و مجموعه چاپ و اتو پرس را خریداری کرد . بیش این دستگاهها از آب تشکیل شده و جوهر آن نسبت به سایر دستگاههای چاپ عمر مفید بالاتری دارند و دیر تر خشک می شوند .

کلندر :

دستگاه کلندر دستگاهیست که بعد از فرایند چاپ به وسیله دستگاه چاپ پارچه غیر مستقیم ( سابلیمیشن ) وارد عمل میشود و وظیفه انتقال چاپ از کاغذ سابلیمیشن را به روی پارچه بر عهده دارد و مهم ترین قسمت آن اینست که این فرایند را بصورت رول تو رول و با سرعت و کیفیت بالا و بدون استپ انجام میدهد که در چاپ پارچه موضوع بسیار مهم و کاربردی است.

اتو پرس ( پرس حرارتی ) :

اتو پرس نیز مانند کلند عمل میکند با این تفاوت که عمل پرس کردن را بصورت اتو و شیت انجام میدهد و مانند کلند رول تو رول نمی باشد که همین امر باعث کندی کار و زحمت بالاتری برای اپراتور می باشد ولی از لحاظ کیفیت تفاوتی با کلندر ندارد و از لحاظ قیمت هم تقریبا یک چهارم کلندر قیمت دارد .

بازرگانی پارسا صفر تا صد مراحل پکیج دستگاه چاپ پارچه را با گارانتی و نصب و آموزش در سراسر ایران انجام خواهد داد با قیمتی غیر قابل مقایسه  

شماره تماس شرکت : 02166642587 – 09123200614

آدرس شرکت : تهران – خیابان یافت آباد غربی – بلوار معلم

ادرس ایستاگرام : printdevice2