تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:05 ق.ظ

در گذشته تابلوهای تبلیغاتی برجسته تولید می‌شدند و شاید بتوان گفت که اولین نسل تابلوها از نوع چلنیوم بودند.

در گذشته تابلوهای تبلیغاتی برجسته تولید می‌شدند و شاید بتوان گفت که اولین نسل تابلوها از نوع چلنیوم بودند. تامین نور آن‌ها توسط نئون استفاده شده در داخل این حروف بوده است‌ اما به دلیل مشکلاتی مانند هزینه بالا برای مراقبت از نئون، استفاده از تابلوهای فلکس و بنر جای این نوع تبلیغات را گرفت که بنرها بعد از تولید شدن توسط دستگاه چاپ بنر برای بهتر دیده شدن محتوای آن‎ها در انواع محیط‌ها باید نوری را از سمت جلو به آن‌ها تاباند که در این حالت از بنر سیزده انس استفاده می‌شود. اما پس از مدتی با آمدن دستگاه‌های برش لیزر و CNC و همچنین تنوع در استفاده از متریال و ظهور ELDهای رنگی با طول عمر بالاتر و کیفیت نور بهتر، باری دیگر استفاده از تابلوهای برجسته مطرح شدند.

دستگاه چاپ بنر

امروزه به دلیل وجود وسیله‌ای جدید به نام دستگاه خم چلنیوم، استفاده از این تکنولوژی بسیار رونق گرفته است و می‌توان گفت که برای رهایی از مشکل آزردن چشم به دلیل وجود نورپردازی و چراغ‌های زننده، تابلوهای چلنیوم به وجود  آمده‌اند که علاوه بر حل این مساله دارای نمایی بسیار مناسب‌‎تر برای انجام تبلیغات خاصی می‌باشند. امروزه خرید و فروش دستگاه خم چلنیوم بسیار گسترش یافته است و به دلیل مزایای بالای آن طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

طریقه کار دستگاه‌های حروف ساز چلنیوم

این وسیله برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی بسیار خاص و یا تابلوهای نصب شده در سر در مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ قادر است که حروف الفبا به تمام زبان‌های گوناگون را به‌راحتی خم نماید و از آن‌ها نماهایی زیبا و جذاب را ایجاد کند. به دلیل داشتن قیمت بسیار مناسب و وجود انواع سایزهای گوناگون آن، تمام شرکت‌های بزرگ و کوچک با توجه به محل کار خود می‌توانند از این دستگاه استفاده نمایند و تابلوهای تبلیغاتی بسیار متنوع و خاصی را ایجاد کنند که مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.

دستگاه‌های حروف ساز چلنیوم  نیاز به مهارت زیادی برای استفاده ندارند و کار کردن با آن‌ها بسیار آسان می‌باشد و از سرعت عمل بالایی برخوردار هستند، علاوه بر قابلیت تولید حروف چلنیوم مختلف، دارای نور کافی برای تابیدن هستند. چلنیوم مجهز به نرم افزار کامپیوتری است و کاربر با استفاده از آن می‌تواند به وارد کردن اطلاعات و طرح مورد نظر خود اقدام کند.

اگر شما سفارشات محدودی دارید و مشتری‌های خاصی ندارید، به شما پیشنهاد می‌شود که از تهیه این دستگاه خوددارای نمایید، در این صورت استفاده از دستگاه چاپ بنر برای شما مناسب‌تر و به صرفه‌تر می‌باشد زیرا اکثر افراد بیشتر تمایل به داشتن بنرهای معمول امروزی را دارند.