تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:20 ق.ظ

دستگاه کپی استوک ریکو mp

همانطور که اغلب افرادی که در حوزه چاپ فعالیت دارند از برند ریکو آشنایی کامل دارند زیرا سابقه بسیار زیاد و درخشان برند ریکو در دنیا باعث شناخته شدن آن شده است . برند ریکو برای کشور ژاپن است که در ایران با اقلام زیادی از این برند روبرو می شویم که بیشترین آن دستگاه کپی ریکو است که بالای 40 سال هست که در ایران مورد استفاده مداوم قرار می گیرد البته برند ریکو در تمام دنیا حرف اول را در صنعت کپی میزند ولی در ایران بنا به شرایط کشور ما دستکاههایی به ایران می اید که چندین سال پیش در دنیا از رده خارج شده است ولی همچنان در ایران مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه کپی تکثیر ریکو mp

دستگاهی که مقدار کپی آن در دقیقه بالاتر از 60 برگ باشد را دستگاه کپی تکثیر میگویند یعنی دستگاهی که مناسب برای چاپ زیاد است و قابلیت هایی دارد که در دستگاههای رومیزی و ضعیف تر وجود ندارد از جمله ویژگی های دستگاه تکثیر می توان به مقدار ذخیره کاغذ اشاره کرد که در دستگاههای تکثیر به بالای 2 هزار برگ افزایش پیدا می کند . مورد بعدی قابلیت ذخیره اطلاعات در حین چاپ است یعنی دستگاه تکثیر دارای حافظه داخلی جهت ثبت کپی و اسناد را دارد .سومین مورد سورت اتوماتیک خروجی کپی های گرفته شده د تعداد بالای 30 هزار برگ است که مهمترین مزیت در دستگاه تکثیر است . مورد بعدی سرعت چاپ بدون استفاده از باز و بسته کردن دستگاه است که بوسیله ADFاستفاده می شود .همچنین قابلیت های مختلف پشت و رو زدن اتوماتیک بوسیله دابلکس .

سری جدید دستگاه ریکو بنام mp

نسل جدید دستگاههای کپی ریکو بنام mp که امروزه بیشترین طرفدار را در دفاتر فنی و شرکت های تبلیغاتی و موسسه ها و دانشگاهها پیدا کرده است . mp  در مدل های گوناگونی وجود دارد از مدل های رومیزی مانند mp1600 تا دستگاه های تکثیر مانند mp8500 که دستگاه 85 کپی در دقیقه است چون دستگاهی است که در ایران جدید وارد شده دارای امکانات بسیار بالا و از همه مهمتر دستگاههای بسیار تمیز و کم کارکردی هستند معمولا . دستگاه ریکو سری mp نکته قابل توجه آن اینست که هم از لحاظ خدمات مناسب و سهل الوصول است و هم تامین قطعات آن برای فروشندگان و متقاضیان امر کار سخت و دشواری از لحاظ پیدا کردن و خرید کردن آن نیست برای همین میتوانیم به جرات بگیم که برای خرید دستگاه کپی سیاه و سفید می تواند بهترین انتخاب باشد .

بازرگانی پارسا

شرکت بازرگانی پارسا با واردات مستقیم دستگاه کپی و دستگاه چاپ بنر بدون واسطه و بصورت کاملا قانونی و با داشتن برگ سبز می تواند بهترین دستگاه چاپ استوک را با قیمت مناسب ارائه دهد زیرا کاملا بدون واسطه و بدون دخالت دلال است به همین دلیل شما می توانید بدون اسطه بصورت مستقیم ماشین آلات چاپ و اداری مورد نظرتون را در نمایشگاه دائمی ماشین آلات چاپ واداری استوک در ایران در منطقه یافت آباد تهران خریداری کنید .