تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:20 ق.ظ

در مطلب قبلی چندین نمونه از مشخصات ظاهری و ویژگی های دستگاه چاپ بنر را ذکر کردیم در این مطلب قصد داریم چندین ویژگی و مشخصات دیگر از این مدل دستگاه بنر را ذکر کنیم تا آشنایی بیشتری با آن پیدا کنید.

دستگاه چاپ بنر

همان طور که در مطلب قبل ذکر کردیم این دستگاه چاپ بنر دارای دو نوع هد مختلف می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز چاپی و کارایی خود آن را تهیه نمائید که این دو نوع هد می تواند شامل هد 4 تایی و هد 8 تایی باشد.

همچنین یکی از مهم ترین خصوصیت هایی که دستگاه چاپ بنر زار شامل می شود آن است که از نرم افزار Rip پشتیبانی می کند در واقع به نرم افزار rip نیز Maintop هم گفته می شود که می تواند پسوندهای مختلفی از فایل چاپی را پشتیبانی کند که این پسوندها می تواند شامل : Targa،  serv، pcx، Bmp،  jpeg و Eps و دیگر پسوندهای مختلف چاپی هستند که هرکدام از فایل مختلف طراحی نیز پشتیبانی می کنند.

در واقع یکی دیگر از ویژگی های بسیار بارز این مدل از دستگاه چاپ بنر آن است که می توان به وسیله ی درگاه USB اطلاعات را به دستگاه وارد نمود که یکی از درگاه های ورودی دستگاه می باشد.

همچنین دستگاه چاپ بنر زار دارای یک سیستم خودکار و اتوماتیکی می باشد که می توان به وسیله ی آن هد را تمیز نمود.

هر دستگاه چاپ بنری نیز دارای یک سیستم خشک کن نیز می باشد اما این مدل از دستگاه بنر نیز می تواند علاوه بر خشک کردن بنر باد خنکی را ساطع کند که این عامل خود نیز موجب تسریع در خشک شدن بنر می شود.

یکی از ویژگی های نرم افزاری دستگاه چاپ بنر در آن است که می توان به وسیله ی آن دستگاه را به طور خودکار عیب یابی نمود و همچنین اپراتور به راحتی می تواند با آن کار کند.

همچنین مناسب بودن قیمت دستگاه چاپ بنر زار با توجه به کارایی که دارد یکی دیگر از عوامل مهم در ترغیب خرید این دستگاه چاپی می باشد.