تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 1:54 ق.ظ

راهنمای خرید دستگاه چاپ بنر

فرق بین دستگاه بنر استوک و آکبند : 
یکی از رایج ترین خرید هایی که در صنعت چاپ معمولا انجام می شود خرید دستگاه چاپ بنر استوک است. استوک به معنای دست دوم است که شرکتهای حرفه ای خیلی به خاطر نداشتن سود بالا سراغ این مدل دستگاهها یعنی همان استوک نمیروند. ولی برای خریدارانی که از لحاظ اقتصادی توان هزینه ی بالا ندارند ولی احتیج  به دستگاه بنر دارند بهترین گزینه میباشد زیرا برخی از دستگاههای استوک فرق چندانی با آکبند یا کارنکرده ی آن ندارند ولی از لحاظ مبلغ قابل مقایسه باهم نیستند. حال در اینجا سوال پیش می آید که چظور دستگاه اکبند و استوک از لحاظ کارکرد میتوانند در یک ردیف قرار کیرند زیرا تمام قطعات دستگاه چاپ بنر قابل تعویض است حتی بدنه ی دستگاه هم اگر به بدترین شکل ممکن هم باشد قابل ترمیم و درست شدن می باشد پس اگر شما قصد خرید دستگاه چاپ بنر را دارید ولی مبلغ کافی ندارید ما به شما دستگاه بنر استوک راپیشنهاد می کنیم .
زمان خرید دستگاه بنر استوک به چه چیز دقت کنیم : 
.ولی نکته ی مهمی که شما باید زمان خرید در نظر بگیرید شرکتی یه جاییست که شما برای خرید انجا را انتخاب کرده اید. متاسفانه برخی شرکتها با اظلاعات کذب و نادرست راهنمایان مناسبی برای شما نخواهند بود و بار مالی فراوانی برای شما خواهد داشت. قیمت دستگاه به نسبت کارکرد آن بالا یا پایین میرود و یکی از مهمترین آن کارکرد هد می باشد که برای خرید حتما باید به ان دقت کافی داشته باشید. البته شرکتهایی که سالها با دستگاه چاپ بنر کار میکردند میدانند که در زمان خرید دستگاه حتما باید تست هد بگیرند و میدانند که برای چه دستگاهی چه مبلغی باید پرداخت شود.کسانی که این دستگاه را خریداری میکنند بع از مدتی به راحتی میتوانند مشکلات دستگاه را خودشان بر طرف کنند.پس از خرید دستگاه و دقت در چیزهایی که در بالا به شما گفته شد با تلاش، شما میتوانید سفارشات بالایی را بگیرید و سود مالی بالایی برای شما دارد . چه بسا کسانی بودند که همینطور از صفر شروع کردند و الان جزو بزرگترین چاپخانه ها در زمینه لارج فرمت می باشند .
اطلاعات در مورد برندهای دستگاه چاپ بنر :
چیزی که الان هست و خیلی بیشتر مورد استقبال خریداران دستگاه چاپ بنر میباشد دستگاه کونیکا به دلیل قیمت و کیفیت بالای آن می باشد که مدلهای متفاوتی مانند 512، 512 پلاس و 512 باکس را دارد که جزو بهترین مارکها شناخته شده اند که دسته بندی هدها از روی حجم پاشش و تعداد نازلها می باشد. البته این گفته بیانگوی آن نیست که دیگر دستگاهها خوب نیستند، ولی این دستگاه از استقبال بیشتری برخوردار است.
کیفیت دستگاه چاپ بنر را با dpi میشناسند که هرچه بالاتر باشد به آن معناست که کیفیت بالایی دارد و همچنین هرچه تعداد نازلهای بالای هد بالاتر باشد، 
سرعت چاپ دستگاه بالاتر میرود. یک مورد دیگر در مورد دستگاه چاپ بنر سایز دستگاه می باشد که در سایزهای 150-180-220-250-320-500-800 سانتی متر است.یکی دیگر از مواردی که در قیمت دستگاه بستگی دارد آپشن های روی دستگاه است زیرا کیفیت دستگاه را بالا می برد.