تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 11:54 ق.ظ

موارد مختلف بسیاری در رابطه با رطوبت وجود دارد که بایستی به آن توجه داشته باشید. بسیاری از تولید کنندگانی که جوهر دستگاه چاپ بنر تولید می کنند این موضوع را برای شما عنوان نمی کنند اما نکته ای که در این خصوص وجود دارد آن است که جوهر شما باید خشک باشد.

دستگاه چاپ بنر

درصدی که برای رطوبت جوهر مناسب می باشد بین 40 الی 60 درصد می باشد. اما می توان بیان کرد میزان 50 درصد نیز مناسب ترین حالت برای رطوبت جوهر دستگاه چاپ بنر می باشد.

برای آن که بخواهید از میزان رطوبت دستگاه چاپ خود مطمئن گردید بهتر است یک دستگاه رطوبت سنج خریداری نموده و آن را در فروشگاه خود قرار دهید. نکته ی بسیار مهمی که در خصوص رطوبت دستگاه چاپ بنر وجود دارد آن است که میزان آن بالا نباشد در صورتی که این میزان بالا باشد امکان دارد جوهر خشک نشود. همچنین امکان دارد paper liner ها بر روی وینیل ها رطوبت را جذب کنند و کاغذ چروک گردد که این خود باعث به وجود آمدن مشکلاتی در پرینت خواهد شد.

همچنین در صورتی که رطوبت جوهر دستگاه چاپ بنر کم باشد امکان دارد مشکلات استاتیکی برای آن به وجود بیاید به طور مثال امکان دارد جوهر بر روی آن پخش شود و یا مشکلات دیگر چاپی به وجود بیاید.

رنگ چاپ تصعید بی نهایت به تغییر رطوبت و دما نیز بسیار حساس می باشد. در صورتی که رطوبت هوا بالا باشد آنگاه می توانید یک دستگاه رطوبت گیر بخرید تا از این میزان رطوبت کم کند و همچنین شما می توانید به راحتی این دستگاه را در مراکز مختلف خریدا نمائید. همچنین در صورتی که اگر هوا خیلی خشک باشد می توانید یک دستگاه رطوبت زا خریداری نمائید.

میزان دما و رطوبت در کارایی دستگاه چاپ بنر کاملا تاثیرگذار می باشد و این دو عامل می تواند در سرعت پخش رنگ نیز تاثیرگذار باشد.

قیمت دستگاه چاپ بنر