تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:28 ق.ظ

تجارتی که بتواند در دنیای امروزه خود را در بین برندهای دیگر برجسته تر کند تجارتی موفق می باشد که این کار با استفاده از ابزارهای خاص خود صورت می گیرد به بیان دیگر با استفاده از دستگاه چاپ بنر و رول آپ های گوناگون و دیگر ابزارهای چاپ می توان تحول تازه ای را به تجارت خود بخشید.

دستگاه چاپ بنر

این که یک برند بتواند در بین مخاطبان حضوری پر رنگ تر داشته باشد بسیار مبحث مهمی باشد. پس از آن که بنر خود را با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ نمودید می توانید با استفاده از یک وسیله ی ارتباط دهنده مانند رول آپ ها بنرهای تبلیغاتی خود را با این ابزار پرکاربرد و مفید نگهداری کنید. این ابزار کارآمد از جمله کلیدی ترین ابزارهای بازاریابی می باشد.

رول آپ چیست؟

برای نگهداشتن بنرهای تبلیغاتی در نمایشگاه ها یا سطح شهر از وسیله ی قابل حمل و راحتی استفاده می شود به نام رول آپ که می توان به راحتی آن را تنظیم نمود و جمع کرد یا بنر را باز نمود. تعدادی از رول آپ ها دارای میله ی آلومینیومی می باشند که می توان از آن به عنوان تکیه گاهی برای بنر استفاده کرد. وزن این سازه ها بسیار سبک می باشد به گونه ای که جابه جایی و حمل آن ها بسیار آسان می باشد. اما ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که با وجود سازه های نمایشگاهی چرا باید از رول آپ برای نگهداری بنرهای چاپ شده توسط دستگاه چاپ بنر استفاده کنیم؟

• رول آپ ها برای تمامی مناسبت ها مناسب می باشد

از رول آپ ها می توان در بسیاری از مکان ها و مناسبت های مختلف استفاده متفاوت کرد رول آپ بر خلاف سازه های نمایشگاهی کاربردهای بسیار زیادی دارد که می توان از ان در فروشگاه ها و جلسات کاری و کنفراس ها و …. برای معرفی محصولات و نمایش فروش ها و دیگر موارد استفاده کنید.

• نصب راحت رول آپ ها

پس از چاپ بنرها با دستگاه چاپ بنر می توان به راحتی آن را رول آپ ها نصب نمود و پیچیدگی خاصی در این امر وجود ندارد. تا کافی است که بنر را از سمت داخل به داخل رول آپ بکشید تا به ارتفاعی که مدنظرتان است برسد و آنگاه میله ی آلومینیومی را به آن وصل کنید. حتی جمع آن کاملا کار راحتی می باشد و تنها با برداشتن میله، بنر نیز به صورت خودکار جمع خواهد شد.

• قیمت مناسب رول آپ

در صورتی که در بازار قیمت رول آپ ها را با سازه های نمایشگاهی مقایسه کنید تفاوت قیمت آن ها را متوجه خواهید شد و متوجه می شوید که رول آپ ها دارای قیمتی بسیار مناسب تر می باشند و شما پس از چاپ بنر خود با دستگاه چاپ بنر می توانید شخصا آن را تهیه نمائید.

• جذب مخاطبین

در اکثر سمینارها و مکان های مختلف، از بروشور و کاتالوگ های تبلیغاتی برای این کار استفاده می شود اما شما با استفاده از استندهای تبلیغاتی حالت متفاوت تری نسبت به دیگران خواهید داشت که با این کار باعث جذب مخاطبین می شوید.

رول آپ ها فضای بسیار کمتری را نسبت به سازه های نمایشگاهی اشغال می کنند و با استفاده از آن می توانید بنر خود را در بهترین موقعیت نصب کنید.