تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 3:56 ق.ظ

چه زمانی می‌توانیم با خرید دستگاه برای چاپ  بیشترین بهره مندی را داشته باشیم.

در حوزه چاپ زمانی که قصد داریم برای چاپ محصولات بنری، دستگاه چاپ بنری خریداری کنیم، بهتر است توجیه اقتصادی آن را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم که چگونه با این خرید می‌توانیم به سوددهی مناسب برسیم. اگر تجربه‌ای در جهت خرید دستگاه‌های چاپ بنر نداریم، بهتر است که با یک متخصص و آشنا به ماشین‌های چاپ مشورت کنیم.

 

 

نکته مهم در ارتباط با زمان خرید 

یکی از این مهمترین موارد در هنگام خرید دستگاه ها و ماشین آلات چاپ، شرایط زمانی میباشد که در کشور ما بسیار حائز اهمیت و کارساز خواهد بود . خرید دستگاه چاپ بنر در زمان مناسبت هایی نظیر محرم، انتخابات، بازگشت حجاج، دهه فجر و … میتواند در سرعت بالاتری در سوددهی داشته باشد. بنابراین جهت خرید دستگاه چاپ بنر حتما به شرایط زمانی خرید هم توجه فرمایید . لازم به ذکر است که هرچقدر به این مناسبت‌ها نزدیک‌تر می‌شویم، علاوه بر افزایش قیمت ماشین، دچار کمبود ماشین آلات چاپی با کیفیت هم میشویم.

 

مدیریت خدمات چاپ در مناسبت‌ها

با نزدیک تر شدن به مناسبت‌های مختلف بدلیل حجم بالای سفارش، امکان سرویس دهی در این ایام بسیار مشکل خواهد بود و متاسفانه علارقم میل باطنی خدمات دچار تاخیر میشوند. بهتر است چند هفته قبل از این ایام خاص، دستگاه را جهت ارائه خدمات چاپ بنری آماده کنیم.