تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:16 ق.ظ

در مطلب قبل درباره ی قرارگیری و مکان نصب دستگاه چاپ بنر مواردی را ذکر کردیم. در مطلب قبل شرح دادیم که حتما قبل از نصب و اجرای دستگاه چاپ بنر، محیط کار و محلی که در نظر دارید تا دستگاه چاپ بنر شما در آنجا قرار بگیرد را در نظر داشته باشید و با توجه به آن محیط و ابعاد آن مکان دستگاه چاپی را تهیه نمائید تا بتوانید در آن محیط قرار دهید.

شاید برایتان این موضوع جالب باشد اما محل کار شما و همچنین دفتر کار شما کاملا بر روی عملکرد و تحویل دستگاه چاپ بنر تاثیر گذار می باشد. به خصوص در صورتی که شما به صورت موقت در آنجا حضور داشته باشید این موضوع کاملا حائز اهمیت می باشد. همچنین باید اطمینان یابید که در آن مکان به مدت چندین سال ثابت هستید و نیازی نخواهید داشت تا دستگاه چاپ بنر را حرکت و انتقال دهید.

سرعت مورد نیاز برای دستگاه چاپ بنر

یکی دیگر از مواردی که بایستی در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر در نظر داشته باشید سرعت آن است. سرعت دستگاه چاپ بنر کاملا بر روی عملکرد دستگاه چاپ تاثیر گذار می باشد. بنابراین کسانی که چگونگی چاپ دستگاه چاپ بنرشان برایشان اهمیت دارد بایستی حتما دستگاهی را انتخاب نمایند که دارای سرعت خوبی باشد.

مقدار چاپی که توسط این ماشین صنعتی نیز انجام می شود نیز همچنین کاملا تحت تاثیر سرعت آن می باشد. در صورتی که سرعت مهم ترین فاکتور شما نمی باشد، می توانید دستگاه بنر با مدل ساده ای تهیه نمائید که سرعت معمولی دارد، قیمت دستگاه چاپ بنر با مدل ساده کاملا به صرفه و ارزان تر از مدل های پیشرفته می باشد.

اما در صورتی که قصد خرید دستگاه چاپ بنری را دارید که دارای سرعت بیشتری باشد، با حتما مدلی پیشرفته ی آن را تهیه نمائید که بتوان مقادیر بیشتر از چاپ با حجم بیشتری را با سرعت مطلوب به چاپ برساند.

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر خود باید حتما در نظر داشته باشید اندازه ی آن است زیرا سایز تصاویر چاپ شده ی شما کاملا بستگی به سایز دستگاه چاپ بنر دارد و این چاپگرها دارای اندازه ی محدودی می باشند. در صورتی که می خواهید تصاویر و پوسترهای بزرگ و بیلبوردهای بزرگ را چاپ نمائید می توانید دستگاهی را با اندازه ی بزرگ تر تهیه نمائید.