تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 3:14 ق.ظ

دستگاه چاپ بنر کونیکا از جمله سری دستگاه های بنری می باشد که بسیار شناخته شده می باشد و قابلیت ها و کاربردهای بسیاری دارد و یکی از قدرت مند ترین دستگاه هایی می باشد که دارای سرعت بسیار مناسبی می باشد.

دستگاه چاپ بنر

در مطالب قبلی مواردی را در خصوص قابلیت های دستگاه چاپ بنر ذکر کردیم در این مطلب قصد داریم به طور کامل درباره ی سری مدل دستگاه چاپ بنر k 1024 مواردی را ذکر نمائیم.

سری k 1024:

این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای تعداد نازل های بیشتری نسبت به هد 512 می باشد و همچنین دارای دو خط 512 تایی می باشد. همچنین به واسطه ی این موضوع عرض چاپ این دستگاه چاپ نیز بیشتر شده است و همچنین قابلیت های آن نیز بیشتر گشته است.

همچنین این قابلیت هد خود نیز عاملی می باشد که تا مصرف برق هد تا 50 % نیز افزایش یابد و این موضوع به واسطه ی وجود قطعه ای به نام piezo actuator می باشد که این مدل از دستگاه چاپ بنر با چنین قطعه ای نیز تجهیز یافته است.

دلیل پایین بودن مصرف برق هد خود بیانگر این موضوع می باشد تا میزان اهمیت این مدل از هد را با محیط زیست نشان دهد و در واقع می توان گفت محصولات این برند نیز مطابق با محصول سبز می باشند.

وجود سطح Gray scale باعث ایجاد سطح رنگ غنی و زوایای مختلف و همچنین ظریف تر برای چاپ می گردد که خود این موضوع نیز موجب می گردد که کارایی هد نزد کاربران و همچنین کاربردهای چاپی آن نیز موجب مقبولیت بیشتر مشتریان گردد.

این هد دارای طراحی بسیار باریک و کم حجم می باشد که خود موجب می گردد ابعاد کل دستگاه نیز افزایش یابد و در نهایت باعث افزایش کیفیت دستگاه چاپ بنر می گردد.

همچنین این هد با انواع مختلفی از جوهرها و مرکب های صنعتی نیز سازگار می باشد که این سازگاری می تواند با نور فرابنفش UV و رنگ های پایه روغنی باشد.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا سری k 1024 بسیار مناسب و به صرفه می باشد و کاملا برای مصارف مختلف نیز مناسب می باشد.