تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 5:50 ق.ظ

سود خرید در زمان خرید ( دستگاه چاپ بنر)

 بسیاری از ما شنیده ایم و یا تجربه کرده ایم که بهترین سود در خرید خوب است که میتواند هرچیزی باشد ، در صنعت چاپ بخاطر سرعت آبدیت شدن و سرعت بالای تولید دستگاههای جدید گزینه خرید و تهیه دستگاه مناسب میتواند بسیار اهمیت داشته باشد همچنین برای شروع هر کاری نیز خرید لوازم مورد نیاز هم می تواند در چرخش کار ما تاثیر مستقیم و بسزایی بگذارد . به عنوان مثال شروع کار با دستگاه چاپ بنر در ایام محرم میتواند قدم بزرگی در سرعت و رونق کار داشته باشد زیرا در این زمان حجم کار و استفاده از بنر بسیار زیاد است که البته نکته در اینجاست که خرید در این ایام نمیتواند زمان هوشمندانه ای باشد و قطعا با افزایش قیمت همرا خواهد بود .

زمان مناسب برای خرید دستگاه چاپ بنر 

در صنف چاپ و برای ورود به این صنعت اولین قدم ، قطعا خرید دستگاه چاپ است که در قسمت های گذشته توضیحات کاملی ارائه کرده ایم اما در این مقاله به زمان مناسب برای خرید دستگاه میپردازیم . هر شغلی دارای زمان رونق و زمانی با فروش و درامدی بالاتر است که اماده بودن و برنامه ریزی برای آن زمان های بخصوص میتواند چند قدمی ما را به هدف با سرعت بالاتری نزدیک شود . ولی نکته مهم در اینجاست که اشتباه رایج در کشور ما اینست که بیشترین خرید در همین زمان ها انجام میشود که شدیدا این روال ، روال شتباهی است زیرا در این زمان شما قطعا هم با افزایش قیمت مواجه میشوید هم نمیتوانید اجناس با کیفیت مطلوب تری را خریداری کنید .

ایرادات خرید در زمان رونق 

مشکلات زیادی در زمان خرید نا مناسب وجود دارد که متاسفانه بسیار زیاد هم هست به عنوان مثال شرکت ما هر ساله در ایام محرم با حجم زیادی از سفارشات خرید دستگاه چاپ بنر مواجه میشود که با عجله بسیار زیاد و گرفتن سفارش کار قبل از خرید دستگاه و آماده سازی محل خود را دچار مشکل میکنند ، همچنین اغلب شرکت ها مخصوص آندسته از شرکت هایی که تعداد دستگاه های اندکی دارند در جوابگویی به مشتری دچار مشکل میشوند . در زمان شلوغی کار هم قیمت ها گران تر هستند هم مطمئنا از کیفیت انچنانی برخوردار نیستند . 

زمان خرید مناسب 

در زمان مناسب میتوانیم بهترین خرید را با بهترین قیمت داسته باشیم زمان خرید مناسب دستگاه چاپ بنر قبل از مناسبت هایی است که در آن از دستگاه بنر استفاده زیادی خواد شد برای مثال ما باید یک ماه قبل از انتخابات محل ، دستگاه ، آموزش لازم ، تا حدودی مشتریان خود ، سرویس دستگاه و … را انجام دهیم و خود را برای کار با حجم بالا اماده کنیم نه اینکه دقیقا در زمان شروع کار دنبال دستگاه و تکنسین و محل و …. بگردیم و قطعا نتیجه جالبی را نخواهیم داشت . 

به آفر ها و محصولات با پیشنهاد های ویژه و تخفیف خورده توجه کنید 

بد نیست به این موضوع هم اشاره ای کنیم که در شرکت ما در هر ماه محصولاتی وجود دارند با پیشنهاد های ویژه با تخفیفات بسیار چشم گیر که میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد . این محصولات صرفا محدود به دستگاه لارج فرمت یا چاپ بنر نمیشود بلکه صفر تا صد ماشین آلات چاپ و اداری را در بر میگیرد بصورت اکبند و دست دوم ، این اطمینان را میتوانیم به شما بدهیم که به هیچ عنوان از خرید از سبد تخفیف خورده و فروش ویژه ماه ناراضی نخواهید بود . شرکت بازرگانی پارسا با ارائه بیش از 40 تنوع در محصولات چاپ با داشتن نمایشگاه دائمی این امکان را به تمامی مشتریان خود می دهد تا بتوانند با استفاده از آفر های ویژه شرکت استفاده کنند . 

مدل دستگاه ، کیفیت ، شرکت فروشنده ، اطلاعات کافی و … مهمترین فاکتور هایی هست که باید قبل از خرید به آن توجه کرد . اعتماد به افرادی که به ظاهر خود را تکنسین و متخصص معرفی میکنند و نه محلی مشخص و نه پروانه کسب درست و حسابی دارند اعتماد به این افراد که متاسفانه بسیار تعداد انها روز افزون سده است میتواند صدمه سنگینی به خریدار و حتی بد نام شدن و از بین بردن رونق در صنف چاپ شود .

نکته مهم در روزهای پر کار چاپ 

در روز ها و شب های پر کار چاپ باید به سرویس قبل از دستگاه که شامل شستشوی هد ، شستشوی شلنگ ، سرویس پمپ و مگنت ها است . زدن روغن هد و شستشوی هد هر چند ماه یکبار یا هر چند هفته یکبار میتواند باعث سرحال نگه داشتن و سالم کار کردن دستگاه شود ، رنگ با کیفیت بالا را باید همیشه در حفظ دستگاه سالم در نظر داشت زیرا ارتباط مستقیمی با خروجی چاپ دارد