تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 5:24 ق.ظ

طرح تعویض دستگاه چاپ بنر قدیمی ، فرسوده ، معیوب و یا بدنه با دستگاه در حال کار بروز 

 بازرگانی پارسا طرح جدیدی را به اجرا گذاشته که طرح تعویض دستگاه چاپ بنر دست دوم شما با دستگاه جدید حال ممکن است دستگاه شما قدیمی باشد و یا معیوب باشد و یا حتی فقط بدنه باشد ، بسیاری از افراد در سراسر ایران روزانه با ما تماس میگیرند و متاسفانه درگیر دستگاه چاپ بنر خود شده اند که در اکثر موارد دستگاه دارای ایراداتی است که یا نمیتوانند درست کنند و یا از جایی که خریداری کردند خدمات پس از فروشی ندارد و دستگاه کاملا بدون استفاده شده است ، به همین دلیل شرکت ما این تصمیم را گرفته تا بتواند خدماتی به این افراد که تعداد آنها بسیار زیاد هستند انجام دهد . اولین گزینه که  لازمه پیاده سازی این طرح است داشتن تیم فنی و  چندین تکنسین خبره و متخصص است که بتواند ساپورت تعمیرات و تعیین قیمت قطعات و همچنین تامین قطعات لازم را داشته باشد در انواع مدل ها که مهمترین حسن شرکت اینست که خود را محدود به یک برند خاص نکرده و در تمامی دستگاهها با تمامی برند های موجود در بازار خرید و فروش و خدمات پس از فروش را دارد . 

در طرح تعویض دستگاه بیشترین سود به سمت مشتری هست زیرا دستگاه بنر دست دوم از آن دسته از اجناسی است که خود مشتری نمیتواند آنرا بفروش برساند و یا بتواند با قیمت مناسبی این کار را انجام بدهند . در بسیاری از موارد متاسفانه افراد دستگاه خود را به کلاهبردارانی که خود را تکنسین معرفی میکنند و نه شرکتی و نه مکان مشخصی دارد اعتماد میکنند .و دستگاه خود را بدون هیچ مدرکی به این افراد میسپارند و تا چند سال باید دنبال دستگاه خود دوندگی کنند و در اخر هم هیچی . ما سعی کردیم این اتفاقات را به حداقل برسانیم . حاال توضیح میدهمی که روال خرید و تعویض درست چگونه است .

 طرح تعویض دستگاه چاپ : 

نکته : مهمترین بخش در خرید و فروش تمامی اجناس ها داشتن قرار داد یا فاکتور معتبر است که در صورت نیاز طرفین بتوانند اقدامات لازم را انجام بدهند . 

در طرح تعویض دستگاه چاپ بنر خریدار و مشتری چون هر دو طرف هستند بنابراین مشتری شرکت میتواند محصول جدید خود را با قیمت مناسب تری خریداری کند و همچنین مبلغ ریالی کمتری پرداخت کند زیرا بخشی از مبلغ میتواند دستگاه قدیمی خود باشد و با مقدار مناسبی صاحب دستگاه تمیز و بروزی شود . 

همچنین شرکت در درجه اول دستگاههای مناسب با قیمت های ویژه خود را به افرادی که قصد تعویض دستگاه دارند اختصاص میدهد تا بتواند مشتریان بیشتری در سراسر ایران داشته باشد و بسیاری از افراد دستگاه مورد نظر خود را به شرکت میسپارند و شرکت در زمان پیدا کردن دستگاه با شخص مورد نظر تماس گرفته و محصول سفارش شده خود را ارائه میدهد و ممکن است با کمی صبر کردن چند میلیون سود در خرید داشته باشند  .

در تعویض دستگاهها هزینه رفت و برگشت تکنسین در صورت نیاز بین خریدار و شرکت تقسیم میشود . و هزینه باربری دستگاهها اگر دو طرف و دو دستگاه باشد هم به دو قسمت خریدار و فروشنده تقسیم میگردد .

هر دستگاهی تکنسین مربوط به خود را دارد و تاکید ما به مشتریان گرامی اینست که تا اخر قرارداد خود فقط با شماره های شرکت تماس بگیرند و در صورت نیا شرکت به تکنسین مربوط وصل میکند و اگر مشتری خود با تکنسین وارد معامله شود هیچ گونه مسئولیتی بر عهده شرکت نخواهد بود و مشکلات پس از معامله به عهده خود خریدار میباشد زیرا شرکت فقط و فقط به قراردادهایی پایبند است که قرارداد و یا فاکتور رسمی شرکت با مهر و امضاء مدیر شرکت باشد در غیر اینصورت آن فاکتور یا قرارداد از نظر شرکت فاقد اعتبار است.