تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:42 ق.ظ

در نظر بگیرید که شما بهترین نوع از دستگاه چاپ بنر را خریداری کرده اید و همچنین برای عملیات چاپی از بهترین مدیا استفاده کرده اید.

دستگاه چاپ بنر

اما بایستی حتما بدانید بهترین جوهر مناسب برای دستگاه چاپ بنر شما کدام نوع جوهر می باشد و در صورتی که آشنایی کافی در این زمینه داشته باشید آنگاه خواهید توانست در حوزه ی کاری خود از آن استفاده نمائید.

بنابراین شما باید به خوبی عملکرد هر جوهر را بشناسید و بدانید برای کدام نوع دستگاه چاپ بنر و مدیا مناسب می باشد، در واقع به بیانی دیگر شما نیز باید بدانید، جوهر مورد نظر شما روی چه مدیاهایی نیز کاربرد لازم را دارد. اما در صورتی که به وینیل می رسیم این تصمیم گیری برای شما دشوار تر خواهد بود. این نکته را باید خاطر نشان کنیم که هر جوهری برای هر مدل از دستگاه چاپ بنر مناسب نمی باشد پس در صورتی که قبل از خرید دستگاه چاپ بنر مورد نظرتان به جوهر آن توجه نکنید، امکان انتخاب آن برای شما دشوارتر خواهد بود.

به طور مثال بیان کردیم که بعضی از مدل های دستگاه چاپ بنر با جوهر سالونت نیز سازگاری دارند، بعضی دیگر هم با جوهر اکوسالونت. همچنین مدل های دیگری از دستگاه بنر نیز موجود می باشند که با جوهر اولترا نیز سازگاری لازم را دارند. آیا این موضوع نیز برای جوهر متالیک و مغناطیسی صدق می کند؟ برای جوهرهای وارنیش یا فلورسنت چطور؟ آیا دستگاه چاپی که برای خود خریداری کرده اید با این جوهرها نیز سازگاری لازم را دارند؟

حال فرض کنیم با کمی تحقیق متوجه شدید که کدام نوع جوهر برای دستگاه چاپ بنر شما مناسب می باشد، آیا آن را از شخص ثالثی خریداری می کنید یا از کارخانه ی تولید کننده آن را تهیه می کنید؟

با وجود آن که گزینه های بسیاری را پیش رو دارید، امکان سردرگمی برای شما نیز وجود خواهد داشت. به همین دلیل بسیاری از فروشنده های دستگاه های بنر که سازنده ی دستگاه های چاپ هستند، جوهری را به شما پیشنهاد خواهند داد تا مناسب برای دستگاه چاپ شما باشد و همچنین امکان دارد این گزینه بهترین انتخاب برای چاپ روی مدیای وینیل نباشد. بنابراین شخصی که به طور حرفه ای با دستگاه چاپ بنر سروکار دارد باید به خوبی جوهر و مدیا را با هم هماهنگ کند.