تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

اکتبر 2, 2023 10:28 ق.ظ

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین و بهترین متریال هایی که برای انجام عملیات چاپی دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد، بنر خام می باشد بنابراین شما می توانید برای سفارشات چاپی خود بنر خام مورد نظر خود را به دو نوع مختلف از گروه بازرگانی پارسا تهیه نمائید.

واردات جدید بازرگانی پارسا به سفارش و تشویق مشتریان عزیز بصورت مستقیم و بدون واسطه فقط با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب . بسیاری از مدیا های موجود در بازار متاسفانه اصلا کیفیت مطلوبی را جهت ارائه چاپ مناسب به مشتریان را ندارند و همین موضوع میتواند صدمه سنگینی به دستگاه چاپ بنر و روند کاری سایت چاپ بزند به همین دلیل تصمیم بر آن شد تا وارد عرصه واردات مدیا بشیم تا بتوانیم به مشتریان خود بنر و فلکس و استیکر و … را عرضه کنیم تا با خیالی آسوده و با قدرت بتوانند بکار خود ادامه دهند .

 نکته : نکته مهم در خرید مدیا اینست که مشتریان گرامی باید به روز قیمت هارو دریافت کنند چون مدیا یا همان بنر خام تاثیر مستقیم با قیمت دلار دارد و اغلب سفارش ما بصورت هفتگی میباشد که خواهش ما از مشتریان اینست که با شرکت در ارتباط باشند و از قیمت و محصلات بروز ما اطلاعات دقیق دریافت کنند .

 

لیست قیمت 

لیست قیمت مدیا و مواد مصرفی را با تماس با شرکت میتوانید دریافت کنید و همچنین میتوانید در هر کجای ایران که باشید سفارش خود را در محل مورد نظرتان دریافت کنید