تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:28 ق.ظ

در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر و قطعات یدکی آن رعایت یک سری نکات نیز الزامی می باشد که باید آن را رعایت کنید در واقع رعایت این نکات در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

دستگاه چاپ بنر

با این که این موارد به طور کامل ذکر شد اما بهتر است این مطلب را به دقت مطالعه نمائید:

نکاتی که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر فلکسی و بنر باید به آن توجه داشته باشید به شرح موارد زیر می باشد:

ریپ دستگاه: موردی که در خروجی و کیفیت دستگاه چاپ بنر بسیار تاثیرگذار می باشد ریپ است. در صورتی که ریپ دستگاه قوی تر باشد آنگاه کار چاپ کیفیت بهتری خواهد داشت و همچنین می تواند پروفایل بیشتری را نیز ایجاد کند.

هد: بارها این مطلب ذکر شد که هد دستگاه چاپ بنر از مهم ترین قطعات و بخش های دستگاه می باشد و شما با توجه به کیفیتی که دارد می توانید خروجی کار خودتان را تعیین نمائید. هر نوع مزایا و معایبی دارد.

بدنه دستگاه: بدنه ی دستگاه چاپ بنر همان شاسی آن می باشد که تاثیری در کیفیت چاپ ندارد اما با ثابت نگه داشتن دستگاه و جلوگیری از حرکت آن می تواند مانع از افت کیفیت چاپ شود و همچنین محل قرارگیری جوهر و کامپیوتر می باشد.

گارانتی دستگاه: اهمیت گارانتی دستگاه به گونه ای می باشد که از خرید خود دستگاه نیز مهم تر می باشد. در صورتی که دستگاه چاپ بنری را خریداری نمائید که پشتیبانی خوبی نداشته باشد آنگاه در صورت مواجه با کوچک ترین مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری قادر نخواهید بود عملیات چاپ را به خوبی انجام دهید به همین دلیل پشتیبانی از اهمیت بسیار زیادی برخودار است. پشتیبانی شرکت هایی که خدمات پرینت سه بعدی را ارائه می دهند به دو صورت تلفنی و حضوری می باشد.

شرکت ما آماده جهت راهنمایی و فروش دستگاه چاپ بنر و لارج فرمت به مشتریان گرامی می باشد.

شما می توانید انواع دستگاه چاپ بنر را با شرایط بسیار عالی خریداری نمائید. (دستگاه چاپ بنر دست دوم، دستگاه چاپ بنر استوک و دست دوم)

فروش انواع دستگاه چاپ بنر با هد کونیکا و به صورت آکبند مدل 512

فروش قطعات یدکی

فروش دستگاه های چاپ استوک با کیفیت بسیار خوب

تبدیل دستگاه های ورژن قدیمی به سری جدید کونیکا

خدمات سرویس و رفع عیوب دستگاه چاپ بنر دیجیتالی و مکانیکی

تعویض قطعات و سیم کشی انواع دستگاه چاپ بنر و بروز رسانی آن ها

قیمت دستگاه چاپ بنر