تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 7:02 ق.ظ

همان طور که در مطلب قبلی ذکر کردیم دستگاه چاپ بنر یک ماشین چاپ بسیار صنعتی و پرکاربرد می باشد که مصارف مختلفی برای صنایع چاپی دارد.

دستگاه چاپ بنر

بنابراین انواع مختلفی از آن در بازار دستگاه چاپ بنر وجود دارد که هرکدام دارای کارایی های مختلف و متفاوتی می باشند.

اما در این مطلب قصد داریم توضیح کاملی در خصوص دستگاه چاپ بنر کونیکا و قابلیت های آن به شما بدهیم تا آشنایی بیشتری با آن پیدا کنید.

یکی از تجهیزاتی که موجب تغذیه ی سیستم مدیای هماهنگ و دقیق می گردد به کار بردن رولرهایی می باشد که باید از کیفیت و مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد.

استفاده از سیستم محافظ برد الکترونیکی هد خود نیز عامل مهمی است تا هد دستگاه سالم بماند و بتواند به مدت طولانی در دستگاه کار کند.

یکی از مواردی که موجب می شود کیفیت تغذیه مدیا افزایش یابد استفاده از سیستم الکترونیکی نگهدارنده ی مدیا می باشد که یکی از مهم ترین قطعات دستگاه چاپ بنر به شمار می آید.

همان طور که قبلا ذکر کردیم یکی از قطعات بسیار کاربردی در دستگاه چاپ بنر برای چاپ بنرهای دو طرفه ، سیستم رول جمع کن خودکار نیز می باشد.

سیستم گرمادهی یکی از امکانات بسیار مفید دستگاه چاپ بنر کونیکا می باشد که قابلیت تنظیم شدن را دارد.

همچنین در این نوع از دستگاه چاپ بنر می توان ارتفاع هد را به اندازه ی کافی تنظیم نمود بدون آن که محدودیتی در تنظیم نمودن آن وجود داشته باشد.

بسیاری از دستگاه های چاپ بنر دارای سیستم خشک کن می باشند که می توانند با استفاده از فن خنک کننده ای که دارند بنر را پس از چاپ خشک کنند اما یکی از قابلیت های جالب دستگاه چاپ بنر کونیکا در آن است که می تواند در هنگام چاپ قسمت هایی که چاپ شده اند را با سیستم خشک کن به سرعت خشک نماید.

دستگاه چاپ بنر کونیکا از چندین رنگ پشتیبانی می کند که می توان برای مصارف مختلف چاپی از آن استفاده نمود.

سیستم چروک گیر اتوماتیک یکی دیگر از قابلیت های جالب این نوع دستگاه بنر می باشد.

خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی مدل کونیکا یکی دیگر از option هایی می باشد که گروه بازرگانی پارسا آن را در اختیار مشتریان گرامی قرار داده است.