تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 7:37 ق.ظ

در مطالب قبلی به طور کامل درباره ی مشخصات و ویژگی های فنی دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 1024 آن نیز مواردی را متذکر شدید و دانستید که این دستگاه بنر علاوه بر ویژگی های برتر و کارایی بسیار مفیدی که دارد دارای قابلیت های به خصوصی نیز می باشد.

دستگاه چاپ بنر

همانطور که قبلا ذکر کردیم این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای قابلیت بسیار مفیدی می باشد که دارای سیستم خودکار و اتوماتیک عیب یابی می باشد. به طور مثال در صورتی که دستگاه دچار کمبود جوهر و مرکب گردد سیستم هشدار دستگاه با آلارم نیز فعال میگردد که دستگاه چاپ بنر دارای هیچگونه جوهری نیز نمی باشد. که می توان این قابلیت را با عنوان زنگ اخطار سطح جوهر شناخت که به کاربر میفهماند که در چه زمان هایی بایستی جوهر را درون دستگاه تزریق نماید.

امکان دارد برای چاپ بنرهای مختلف تبلیغاتی نیز بخواهید بنرهایی را نیز به چاپ برسانید که به صورت دو طرفه می باشند و این قابلیت به وسیله ی این دستگاه بنر نیز امکان پذیر می باشد.

همچنین شما می توانید با استفاده از تکنولوژی دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 1024 بنرخود را در رول بنرهای جدایی نیز به چاپ برسانید که این قابلیت یکی از قابلیت های بسیار مفید این دستگاه نیز می باشد.

همچنین این دستگاه چاپ بنر نیز مانند دیگر دستگاه های بنر دارای یک سیستم رول جمع کن نیز می باشد که این سیستم بسیار برای دستگاه های بنر ضروری می باشد.

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد که کار چاپ بنرهای مختلف را با دستگاه چاپ بنر انجام می دهند آن است که بنر آنان پس از چاپ دچار آسیب و یا چروک نگردد که این امر با استفاده از سیستم پینج رولرهای بزرگ نیز امکان پذیر می باشد و این سیستم علاوه بر آن که موجب عدم چروکی بنر می شود بلکه باعث افزایش سرعت حرکت مدیا نیز می شود.

سیستم خشک کن قوی یکی دیگر از ابزارهایی می باشد که در این دستگاه چاپ بنر وجود دارد و خود نیز موجب می گردد که چاپ با سرعت بسیار بالایی انجام شود. همچنین یکی دیگر از قابلیت های بسیار مهم این دستگاه چاپ بنر سهولت در تنظیم ارتفاع carriage نیز دارد.

همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا سری 1024 نیز بسیار مناسب می باشد و در مطلب بعدی درباره ی سری مدل های آن نیز توضیحات بیشتری نیز خواهیم داد.