تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 5, 2023 4:13 ب.ظ

دستگاه چاپ بنر کونیکا یکی از پرکاربردترین و حرفه ای ترین دستگاه های بنری می باشد که برای مصارف مختلف صنعتی از آن استفاده می گردد. هدی که در این دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد از نوع کونیکا می باشد که جزء بهترین نوع هدها نیز می باشد.

دستگاه چاپ بنر

سرعت چاپ این دستگاه چاپ بنر بسیار خوب می باشد و در صورتی که این مدل از دستگاه چاپ بنر را با تعداد هدهای مختلف انتخاب نمائید می توانید دستگاه بنر با همان میزان سرعت را داشته باشید. به طور مثال در صورتی که دستگاه چاپ بنری را انتخاب نمائید که دارای 4 هد باشد آنگاه می توانید سرعتی به میزان 40m2/h را داشته باشید و در صورتی که میزان سرعت بیشتری از دستگاه بنر خود توقع داشته باشید آنگاه می توانید دستگاهی را انتخاب نمائید که دارای تعداد هد بیشتری باشد.

در مطلب قبل به طور کامل درباره ی ویژگی های دستگاه چاپ بنر مواردی را ذکر کردیم و همچنین دانستید که دستگاه چاپ بنر کونیکا دو طرفه دارای ویژگی های مختلفی می باشد که قابلیت های مختلفی نیز دارد. با این حال در این مطلب قصد داریم به قابلیت های دستگاه چاپ بنر کونیکا بپردازیم تا آشنایی بیشتری با آن پیدا کنید.

یکی از قابلیت های دستگاه چاپ بنر کونیکا آن است که دارای قویترین و بهترین مدل از سیستم تغذیه می باشد و همچنین دارای بالا برنده ی مدیای بسیار حرفه ای می باشد که کاربرد بسیاری در دستگاه بنر دارد.

همچنین این نوع از دستگاه چاپ بنر با توجه به نوع دو طرفه بودن نیز این قابلیت را داراست تا بنرهای مختلف را به صورت دو طرفه به چاپ برساند و در واقع با توجه به قدرت و کارایی بالایی که دارد می تواند با تعداد حجم بالایی عملیات چاپ را انجام دهد.

همچین این دستگاه چاپ بنر با داشتن ویژگی مادون قرمز نیز این قابلیت را داراست تا مجهز به رول جمع کن و رول باز کن نیز باشد و همچنین این نوع از دستگاه بنر نیز دارای سیستم عیب یاب اتوماتیک می باشد.

با خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی و مدل کونیکای آن می توانید از میزان کارایی و همچنین نوع خرید خود اطمینان کامل داشته باشید زیرا هم با قیمتی به صرفه و با شرایط ویژه آن را خریداری کرده اید و هم بهترین مدل از دستگاه بنر را تهیه نموده اید.