تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:27 ق.ظ

دستگاه چاپ بنر کونیکا از جمله دستگاه های بنری است که مدل آن 512 می باشد و در این مطلب قصد داریم مواردی را درباره ی آن بیان کنیم. این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای 4 هد می باشد با این قابلیت که می توان تعداد هد آن را به 8 عدد نیز ارتقاء داد.

دستگاه چاپ بنر

پس می توان گفت این مدل از دستگاه چاپ بنر هم قابلیت پشتیبانی از 4 هد و هم 8 هد را خواهد داشت.

بدنه ی این مدل از دستگاه بنر سبک تر از باکس می باشد و همچنین به صورت آیرودینامیک می باشد که این عامل خود موجب خواهد شد میزان لرزش دستگاه چاپ بنر نیز کمتر شود.

سرعت این مدل از دستگاه چاپ بنر با توجه 2 پس یا 3 پس بودن نیز متفاوت می باشد که با توجه به نوع رزولوشن نیز قابل تغییر می باشد.

دیاگ که یکی از مهم ترین دستگاه ها در خصوص عیب یابی قطعات می باشد در mainboard این دستگاه موجود می باشد که وجود این قطعه نیز می تواند تا حدودی مشکلات اپراتور دستگاه چاپ بنر را برطرف کند.

نرم افزار rip که یکی از کاربردی ترین نرم افزارها در خصوص دستگاه چاپ بنر می باشد مین تاپ بوده و بدین صورت کاربر نیز می تواند به راحتی با آن کار کند زیرا رابط کاربری آسانی دارد و همچنین نرم افزار روانی می باشد که کاربر می تواند با سرعت و سهولت بسیار برای عملیات چاپی از آن استفاده کند.

این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای دو ردیف فن بسیار قدرت مند می باشد و همچنین دارای 3 ردیف برای هیتر در قسمت جلویی که از جمله مهم ترین مزیت های این نوع دستگاه چاپ بنر به شمار می آید.

این دستگاه با توجه به سبک بودن و کارایی کمتری که به نسبت دستگاه های بنر بزرگ تر دارد نیازی به برق فشار قوی نیز نخواهد داشت. 

همچینن ورودی اطلاعات آن از طریق کابل usb انجام می شود که اطلاعات آن از طریق فیبر نوری خواهد بود.

دستگاه چاپ بنر اقساطی