تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:15 ق.ظ

در مطالب قبلی درباره ی ویژگی ها و خصوصیت های نرم افزاری دستگاه چاپ بنر مواردی را بیان کردیم. کونیکا یکی از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ بنر می باشد که دارای ویژگی های پیشرفته ی نرم افزاری می باشد که امکانات بسیار خوبی را دارا می باشد.

دستگاه چاپ بنر

در مطالب قبل ذکر کردیم که توسط نرم افزارهای این دستگاه چاپ بنر میتوان ولتاژ سر هد را به راحتی تنظیم نمود. همچنین امکان تغییر سرعت چاپ به وسیله ی انجام تنظیمات موجود نیز امکان پذیر می باشد.

هرکدام از انواع مختلف هدها دارای کیفیت و سرعت متفاوتی نسبت به انواع مختلف دیگر می باشند که شما می توانید با توجه به نیازها و موارد چاپی خود از هرکدام از آن ها به صورت جداگانه استفاده نمائید. اما یکی از قابلیت های بسیار جالب این دستگاه چاپ بنر مدل 512 این است که می توانید سرعت انجام عملیات چاپ را به راحتی تغییر دهید. همچنین این قابلیت برای شما امکان پذیر خواهد بود که سرعت هد دستگاه چاپ بنر خود را تست نمائید.

ویژگی نرم افزاری آن به گونه ای می باشد که اپراتور می تواند به راحتی با آن کار کند به همین دلیل در صورتی که حرفه ی لازم را در این کار داشته باشد می تواند عملیات عیب یابی آن را به صورت اتوماتیک انجام دهد.

کاربر با انجام تنظیمات نرم افزاری می تواند کالربار را در کنار چک قرار دهد و همچنین می تواند با توجه به تعداد عملیات چاپی، تعداد دفعات تکرار چاپی را مشخص کند.

یکی دیگر از مشخصات این مدل از دستگاه چاپ بنر آن است که حدود 500 کیلوگرم وزن این دستگاه می باشد.

قابلیت های دستگاه چاپ بنر کونیکا 512

1- این دستگاه چاپ بنر دارای یک سیستم تغذیه می باشد و همچنین با توجه به مشخص نمودن تعداد عملیات تکرار چاپ می توان، تعداد زیادی از چاپ را با حجم بالا انجام داد.
2- این دستگاه بنر دارای یک چشم حساس مادون قرمز می باشد که بدین وسیله مجهز به رول بازکن می باشد.
3- همچنین می توان این دستگاه چاپ بنر را در طبقات فوقانی هم نصب نمود.