تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 5, 2023 5:56 ب.ظ

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم دستگاه چاپ بنر کونیکا دارای عرض های مختلفی می باشد که هرکدام برای محیط های مختلفی نیز مناسب می باشند.

دستگاه چاپ بنر

در صورتی که محیط چاپخانه ی شما بزرگ باشد می توانید از دستگاه های بنر با عرض بزرگ تر نیز استفاده کنید اما در صورتی می توانید دستگاه چاپ بنر با عرض کمتر را در محیط کار یا چاپخانه ی خود مورد استفاده قرار دهید که ابعاد محیط چاپخانه ی شما کوچک باشد.

همچنین درباره ی ویژگی های دستگاه چاپ بنر کونیکا مواردی را ذکر کردیم و دانستیم که هریک از مدل های کونیکا دارای ویژگی های مختلفی می باشند که ویژگی های عمومی آن را برای شما ذکر کردیم. که این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای قطعات کاربردی مختلف و سیستم های پیشرفته ای می باشد که موجب شده است جزء بهترین های دستگاه های بنر به شمار بیاید.

حال در این مطلب قصد داریم علاوه بر ویژگی های دستگاه چاپ بنر کونیکا، قابلیت های آن را ذکر نمائیم:

دستگاه چاپ بنر کونیکا دارای رولرهای باکیفیتی نیز می باشند که از نظر مقاومت از پایداری بالایی نیز برخوردار می باشند که همین عامل خود نیز موجب می گردد تا مدیا به صورت دقیق و هماهنگ تفذیه شود.

همان طور که می دانید هر دستگاه الکترونیکی دارای سیستم محافظتی مخصوص به خود می باشد و دستگاه چاپ بنر از این عامل نیز مستثنی نمی باشد و این دستگاه نیز بایستی دارای سیستم محافظ برد الکترونیکی برای قطعه ی هد باشد تا از لحاظ کارایی دارای امنیت بالایی باشد.

یکی از عواملی که خود نیز موجب می شود تا تغذیه مدیا دارای کیفیت بالاتری داشته باشد، سیستم الکترونیکی نگهدارنده ی مدیا می باشد که دستگاه چاپ بنر کونیکا از این قابلیت نیز برخوردار است.

در صورتی که قصد چاپ بنرهایی را دارید که به صورت دو طرفه چاپ گردد این کار به راحتی با دستگاه چاپ بنر کونیکا امکان پذیر خواهد بود و این به دلیل آن است که این دستگاه بنر دارای سیستم رول جمع کن خودکار نیز می باشد و می تواند بنرهای دو طرفه را به چاپ برساند.

مدیا در دستگاه های بنر کونیکا صاف می باشند و این به دلیل داشتن پیچ رولر قوی و باکیفیتی می باشد که این دستگاه نیز برخوردار است.

همچنین دستگاه چاپ بنر کونیکا دارای سیستم گرمادهی قابل تنظیم نیز می باشد و همچنین می توانید ارتفاع هد را بدون محدودیت نیز تنظیم نمائید.

نکته ای که در اینجا مد نظر است آن است که قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا با توجه به قابلیت هایی که دارد بسیار زیاد می باشد و عملکرد بسیار قوی دارد.