تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:36 ب.ظ

در مطالب قبلی درباره ی قابلیت های مختلف این مدل از دستگاه چاپ بنر مواردی را ذکر کردیم، دستگاه چاپ بنر سری k1024i با توجه به امکان چاپ pass1 نیز می تواند عملیات چاپ را با سرعت بالاتری انجام دهد. همان طور که ذکر کردیم تمامی نازل های این دستگاه کاملا مستقل از drive عمل خواهند کرد و همچنین دارای ساختار چند خطی می باشد و با ظرافت بسیار دقیقی به صورت 4 خطی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند همین عامل خود نیز موجب افزایش کیفیت چاپ دستگاه چاپ بنر خواهد شد.

دستگاه چاپ بنر

حال در این مطلب قصد داریم درباره ی قابلیت های مختلف دیگر دستگاه چاپ بنر سری k1024i مواردی را بیان کنیم.

دستگاه چاپ بنر کونیکا سری k1024i با توجه به تکنولوژی بسیار پیشرفته ای که دارد و قابلیت های جدید آن می تواند انواع مختلفی از مرکب ها را به چاپ برساند و همچنین این دستگاه بنر دارای یک سیستم گردش مرکب می باشد که می تواند کل جوهر را در درون هد جریان دهد و این عامل خود مانع بروز رسوب مرکب و جوهر در دستگاه خواهد شد.

درون این مدل از دستگاه چاپ بنر یک هیتر داخلی وجود دارد که می توان به وسیله ی دمای مرکب درون دستگاه را کنترل نمود و این قطعه یکی از کاربردی ترین قطعات درون دستگاه چاپ بنر می باشد که به هد این امکان را می دهد تا دمای جوهر درون دستگاه را تنظیم نماید و در صورتی که دمای جوهر درون دستگاه چاپ بنر مناسب می باشد هیچگونه مشکلی برای دستگاه به وجود نخواهد آمد. این قابلیت موجب می شود تا بتوانید از مرکب های صنعتی با ویسکوزیته ی بالا برای دستگاه استفاده نمائید.

یکی از قابلیت های جالب این مدل، آن است که می توان عملیات چاپ را با اندازه های مختلف قطره های جوهر انجام داد.

این دستگاه چاپ بنر مانند سری قبلی دارای IC بسیار مجهز شده می باشد که که می تواند عملیات چاپ را با اندازه قطره سبک انجام دهد.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا سری k1024i با توجه به عملکرد و کارایی که دارد بسیار مناسب می باشد و خرید آن نیز کاملا با صرفه می باشد.