تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:32 ق.ظ

 دستگاه چاپ بنر به یکی از مهم‌ترین و معروف‌ ترین ابزارهای تبلیغاتی در دنیا تبدیل شده است به این دلیل که ساخت بنرهای تبلیغاتی می‌توانند نقش بسزایی را در بازاریابی و معرفی به دیگران ایفا ‌کنند.

از این رو شرکت‌ها و مراکز زیادی به دنبال خرید و استفاده از این وسیله هستند.

قطعات یدکی یک دستگاه چاپ بنر از نقش بسیار مهمی در کیفیت چاپ برخوردار است. بنابراین این نکته را مد نظر داشته باشید که تنها با خرید یک ماشین بنر نمی‎توانید کسب و کاری پر سود را راه اندازی کنید و افراد زیادی را به سمت کار خود جلب نمایید. شما لازم دارید که به عنوان یک خریدار تخصص و مهارت لازم در این زمینه را داشته باشید و خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید.

مزایای داشتن خدمات پشتیبانی پس از فروش

 شما به هنگام تهیه این دستگاه از هر شرکتی باید مطمئن شوید که حتما آن‎ها پشتیبانی لوازم یدکی را انجام دهند تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید از شرکت مربوطه کمک بخواهید و دچار مشکل نشوید. از دیگر ضروریات داشتن پشتیبانی این می‌باشد که تعدادی از قطعات این وسیله مصرفی هستند و پس از گذشت یک مدت زمان مشخص باید تعویض گردند و دیگر قطعه‎هایی هستند که در اثر کارکرد طولانی مدت دچار فرسودگی می‌شوند و باید هر چند مدت یک بار مورد جایگزینی با یک قطعه جدید دیگر قرار گیرند، علاوه بر این گاهی پیش می‎آید که به دلیل سهل انگاری و خطاهای انسانی مجبور به تعویض قطعات شوید.

معرفی قطعات یدکی مهم

از مهم‌ترین قطعه‌ها می‌توان به مین برد، هد، کریج برد، مگنت هوا، پمپ مرکب، انواع سابتانک و فیلتر مرکب اشاره نمود. همچنین انواع بردها مانند برد اینفرارد، برد دیسپلی، برد کنترلر، برد رول بازکن، برد سر هد وغیره را می‌توان از انواع قطعه‌های کاربردی و با ارزش این وسیله نام برد.