تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 12:08 ب.ظ

موردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید آن است که تنها خرید دستگاه چاپ بنر با کیفیت حائز اهمیت نمی باشد بلکه نوع جوهری که خریداری می کنید نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

دستگاه چاپ بنر

به همین دلیل بایستی حتما جوهری را خریداری کنید که کاملا با هد دستگاه چاپ بنر شما سازگار باشد و کیفیت چاپ شما را بالاتر ببرد. 

مرکب یا جوهر دستگاه چاپ بنر دارای ویژگی های بسیار مختلفی می باشد که برای استفاده در دستگاه چاپ بنر، مورد نظر بسیاری از اپراتورها قرار گرفته می شود:

مواد مرکب دستگاه چاپ بنر باید حتما با کیفیت باشد و مواد آن مرغوب باشد به گونه ای که در صورت استفاده ی آن برای دستگاه چاپ بنر هیچ گونه آسیبی به هد وارد نگردد.

همچنین دوام و ماندگاری مرکب دستگاه بنر باید بسیار بالا باشد. با توجه به این موضوع که بسیاری از چاپخانه داران جوهر مورد نیاز خود را به صورت فله ای تهیه می کنند و با توجه به زیاد بودن مقدار آن بنابراین این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد که از لحاظ هزینه برای آنان بسیار به صرفه باشد و به این موضوع اقتصادی می نگرند بنابراین جوهری را تهیه خواهند کرد که هم از لحاظ کیفیت از سطح بالایی برخوردار باشد و هم دوام خوبی را داشته باشد.

پایین بودن پیکولیت در جوهر مصرفی دستگاه چاپ بنر می تواند در بالا رفتن ماندگاری آن نقش به سزایی داشته باشد.

پس بالا بودن کیفیت و ماندگاری جوهر دستگاه چاپ از ویژگی بسیار خوب آن نیز می باشد.

یکی دیگر از مواردی که در خصوص استفاده دستگاه چاپ بنر اهمیت دارد مرکب چاپ بنر می باشد. با توجه به این مورد که فضای کارگاه کوچک می باشد بهتر است از مرکبی استفاده نمائید که بدون بو باشد.

همچنین در صورتی که جوهر و مرکب دستگاه چاپ بنر خود را از مرکز معتبری خریداری نمائید آنگاه خواهید توانست آن را همراه با گارانتی تهیه نمائید.

در خرید ملزومات دستگاه بنر نه تنها قیمت دستگاه چاپ بنر از اهمیت بالایی برخوردار است بلکه قیمت جوهر دستگاه بنر برای خریداران و مصرف کنندگان آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.