تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:26 ق.ظ

یکی از شناخته شده ترین دستگاه چاپ بنر در حال حاضر که تعداد زیادی از چاپگران از آن استفاده می کنند دستگاه بنر کونیکا می باشد که امروزه میزان مصرف و استفاده از این دستگاه چاپ بنر رو به افزایش یافته است.

هرکدام از دستگاه چاپ بنری که با برندهای مختلف تولید می گردند دارای عرض های مختلفی می باشند که می توانید با توجه به ابعاد و محیط چاپخانه ی خود را آن را تهیه نمائید و در صورتی که محیط چاپخانه ی شما بزرگ باشد می توانید دستگاه چاپ بنر با عرض بزرگ تری تهیه نمائید و در صورتی که محیط چاپخانه یا شرکت کوچک باشد می توانید از دستگاه های بنر با عرض کمتر استفاده نمائید.

همچنین انتخاب دستگاه چاپ بنر با عرض های کوچک یا بزرگ می تواند بسته به نیاز چاپی شما باشد، بنابراین با توجه به این موضوع در صورتی که قصد دارید بنری با اندازه ی بزرگ را به چاپ برسانید می توانید دستگاه بنری را انتخاب نمائید که دارای عرض بیشتری باشند.

کونیکا یکی از بهترین هدهای دستگاه چاپ بنر می باشد که می توانید در حال حاضر برای دستگاه بنر خود انتخاب نمائید. این هد دارای سرعت بسیار مناسبی می باشد و همچنین دارای تعداد هدهای مختلفی نیز می باشد که می توانید حتی هد کونیکا با تعداد 8 عدد را برای دستگاه بنر خود استفاده نمائید.

مدل های مختلفی از این دستگاه بنر وجود دارد که شما می توانید بر حسب استفاده خود و با توجه به ویژگی های دستگاه آن را تهیه نمائید.

حال در این مطلب قصد داریم چندین نمونه از ویژگی های دستگاه چاپ بنر را ذکر نمائیم:

یکی از قابلیت های دستگاه چاپ بنر کونیکا داشتن سیستم تغذیه مدیا می باشد که نوعی که برای این دستگاه ها استفاده گردیده است دارای غلطک لاستیکی با اندازه ی بزرگ نیز می باشد.

سیستم تنظیم ولتاژ هد یکی دیگر از قابلیت های دستگاه چاپ بنر می باشد که می توان از طریق نرم افزار مخصوص آن را کنترل نمود.

این نوع از دستگاه چاپ بنر دارای 4 سیستم گرمایشی مختلفی می باشند که به وسیله ی دستگاه اولتراسونیک می توان سیستم لرزش جوهر و گرمایشی آن را کنترل نمود.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا یکی از ویژگی های مثبت این نوع از دستگاه ها می باشد که به صرفه ترین قیمت ها را از لحاظ کارایی دار می باشد.