تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:46 ق.ظ

در مطلب قبلی به طور اجمالی درباره ی ویژگی های دستگاه چاپ بنر زار مواردی را بیان کردیم و دانستید که یکی از مهم ترین ویژگی های آن این است که هد این دستگاه به راحتی قابل تغییر می باشد و هم می توان نوع آن را تغییر داد و همچنین هم می توان ارتفاع آن را نیز به دلخواه تنظیم نمود.

دستگاه چاپ بنر

اما این بار قصد داریم در این مطلب درباره ی مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر زار مواردی را بیان کنیم تا آشنایی بیشتری با آن پیدا کنید.

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم سرعت دستگاه چاپ بنر یکی از مهم ترین مواردی می باشد که در خصوص خرید دستگاه چاپ بنر از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین حتما در خصوص خرید دستگاه بنر مورد نظر خود به این فاکتور مهم حتما بایستی توجه داشته باشید.

سرعت دستگاه چاپ بنر زار به عوامل مختلفی بستگی دارد و در صورتی که تعداد هدهای آن نیز بیشتر گردد سرعت آن نیز بالاتر خواهد رفت اما میتوان به طور معمول سرعتی میانگین بر 24 متر تا 60 متر در ساعت را برای دستگاه در نظر گرفت.

همچنین یکی دیگر از مشخصات این نوع دستگاه آن است که از ترکیب رنگ C,M,Y,k که یکی از مهم ترین ترکیبات رنگ محسوب می گردد پشتیبانی می کند. همچنین سالونت (solvent) یکی از انواع جوهرهایی می باشد که برای دستگاه چاپ بنر زار مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه دارای سیستم مرکب رسانی خودکار نیز می باشد که می تواند عملیات پخش جوهر و مرکب رسانی را به صورت اتوماتیک انجام دهد.

دستگاه چاپ بنر زار دارای انواع مختلفی از مدیا ها می باشد که شامل: بنر، مش، استیکر، فلکس، پنل، وینیل یک طرف دید، کوتد، وینیل چسبنده، کنواس، کوتد، pvc، کتد نیز می باشد.

مدل های مختلفی از دستگاه چاپ بنر زار در بازار وجود دارد که شما میتوانید با توجه به کارایی و نیاز خود آن را تهیه نمائید.

همچنین این نوع دستگاه چاپ بنر مانند دیگر دستگاه های بنر دارای دو نوع هد 4 و 8 تایی نیز می باشند.

فروش دستگاه چاپ بنر اقساطی توسط بسیاری از مراکز فروش دستگاه چاپ بنر صورت می گیرد که تعدادی از این شرکتها انواع مختلفی از دستگاه بنر را به صورت اقساطی ارائه می دهند.