تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:26 ق.ظ

دستگاه چاپ بنر کونیکا یکی از قدرت مند ترین و بهترین نوع دستگاه های بنری می باشد که تا به امروز بسیاری از چاپخانه داران و شرکت ها و سازمان های مختلف برای امور کاری و به خصوص تبلیغاتی خود از آن استفاده می کنند.

دستگاه چاپ بنر

بنابراین با توجه به معتبر بودن این برند می توان گفت این دستگاه بنر از هر لحاظ قابل اطمینان می باشد و شما می توانید برای چاپ بنرهای مختلفی نیز از آن استفاده نمائید.

در مطالب قبلی به طور مفصل ویژگی های دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 1024 را ذکر کردیم و دانستید این مدل از دستگاه بنر دارای قابلیت ها و ویژگی های مختلفی نیز می باشد که می تواند خدمات مختلفی را ارائه دهد اما در این مطلب قصد داریم درباره ی مشخصات فنی این دستگاه بیشتر برای شما ذکر کنیم تا آشنایی بهتری با آن پیدا کنید و همچنین بتوانید در هنگام خرید این مدل از دستگاه چاپ بنر بهترین تصمیم را اتخاذ نمائید. بنابراین در ادامه ی مطلب نیز با ما همراه باشید.

مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024

این دستگاه چاپ بنر دارای سرعت بسیار مناسبی می باشد که می تواند براساس فرم تعداد هدها نیز متغیر باشد بنابراین به بیانی دیگر می توان گفت در صورتی که هرچه تعداد هدها بیشتر باشد آنگاه سرعت دستگاه بنر نیز بیشتر خواهد بود.

مورد 2- مرکب این دستگاه چاپ بنر می باشد که شامل چندین پارامتر است و بر اساس همین پارامترها می توان ویژگی و قابلیت های آن را نیز تعیین نمود که این پارامترها شامل: رنگ، نوع مرکب و سیستم مرکب رسانی و غلظت مرکب نیز می باشد.

به طور مثال قالب رنگی که برای دستگاه چاپ بنر konika 1024 مورد استفاده قرار می گیرد، C, M, Y, k نیز می باشد. همچنین جوهر سالونت (solvent) یکی از پراستفاده ترین نوع جوهرهایی می باشد که در بیشتر دستگاه های بنر به خصوص این دستگاه نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا بسیار مناسب می باشد و خرید آن نیز با توجه به قابلیتی که دارد کاملا به صرفه می باشد.