تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 12:52 ب.ظ

در مطلب قبلی یک سری از ویژگی ها و قابلیت های دستگاه چاپ بنر زار را ذکر کردیم و آشنایی تقریبی با این مدل از دستگاه چاپ بنر پیدا کردید. حال این بار در این مطلب قصد داریم درباره ی مدلی دیگر از دستگاه چاپ بنر زار مواردی را بیان کنیم  و ویژگی های آن را برای شما شرح دهیم.

دستگاه چاپ بنر

همان طور که قبلا ذکر کردیم مدل های مختلفی از دستگاه چاپ بنر زار در بازار وجود دارد که هرکدام دارای کاربردهای مختلفی می باشند و با توجه به همین کارایی مدیر چاپخانه یا آن سازمان در نظر خواهد گرفت که کدام مدل را برای خود تهیه نماید.

هدی که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر استفاده مدل xaar 128 می باشد. همچنین رزولوشن این دستگاه بنر حدود 720  dpi می باشد که می تواند بنر را با کیفیت بالایی چاپ نماید.

همچین این دستگاه چاپ بنر دارای یک پمپ بزرگی می باشد که برای تخلیه و یا جوهر رسانی به هد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای یک سنسور بسیار مخصوصی می باشد که می توان اندازه ی مدیا را با آن اندازه گیری کرد. در صورتی که تعداد هد شما 4 تایی یا 8 تایی باشد با این حال می توانید با توجه به سیستم این مدل از دستگاه چاپ بنر نیز تعداد هدها را خود تعیین کنید و عملیات چاپ را با همان تعداد هد مورد نظر خود انجام دهید.

همچنین یکی دیگر از قابلیت بسیار جالب این دستگاه چاپ بنر آن است که می توانید تعداد رنگ مورد استفاده ی خود را برای چاپ خودتان تعیین نمائید.

سرعت چاپ دستگاه چاپ بنر زار بسیار برای چاپ مناسب می باشد و کسانی که از این مدل دستگاه بنر استفاده کرده اند از سرعت آن نیز راضی بوده اند. همچنین یکی از نکات بسیار مهمی که در این خصوص بایستی توجه داشته باشید آن است که سرعت دستگاه بنر با توجه به تعداد هدها نیز تغییر خواهد کرد و همچنین نوع مرکبی که برای آن استفاده می شود سالونت می باشد.

همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر زار 128 برای کسانی که می خواهند برای چاپخانه ی خود دستگاه بنری را خریداری نمایند کاملا مناسب می باشد.