تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:21 ق.ظ

همان طور که می دانید برندهای مختلفی از دستگاه چاپ بنر وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی ها و قابلیت های خاصی می باشند با این حال در این مطلب قصد داریم مدلی از دستگاه چاپ بنر را معرفی کنیم که مدل آن سیکو می باشد و دارای ویژگی های مختلفی نیز می باشد. این دستگاه بنر هم یکی از انواع بهترین دستگاه های چاپ بنر می باشد که کاربردهای مختلفی در صنعت چاپ دارد.

دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر سیکو از جمله دستگاه های بنری می باشد که قابلیت چاپ روی فلکسی هم دارد. با این حال در این مطلب موارد بیشتری را در خصوص ویژگی های آن بیان خواهیم کرد.

مدل های گوناگونی از دستگاه چاپ بنر سیکو وجود دارد که شما می توانید بر حسب نیاز خود آن را تهیه نمائید.

یکی از ویژگی های این دستگاه چاپ بنر آن است که می توانید این دستگاه را در رزولوشن 720dpi خریداری نمائید و همچنین کیفیت چاپ بنر این دستگاه نیز بسیار بالا می باشد.

عرض این مدل از دستگاه چاپ بنر حدود 3 متر می باشد که جوهری که برای این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد مانند دستگاه بنر کونیکا، جوهر سالونت نیز می باشد.

هد سیکو 510 یکی از پرکاربرد ترین هدهای دستگاه چاپ بنر می باشد که بعضی از ویژگی های آن مشابه با دستگاه چاپ بنر کونیکا می باشد.

به طور مثال در دستگاه چاپ بنر کونیکا شما این قابلیت را داشتید که ارتفاع هد را برحسب نیاز خود تنظیم نمائید و در دستگاه چاپ بنر سیکو نیز این قابلیت وجود دارد که حدود 2 تا 4 میلی متر آن را تنظیم نمائید.

در صورتی که قصد خرید دستگاه چاپ بنر کونیکا را داتشه باشید در ابتدا بایستی با ویژگی ها و مشخصات فنی این دستگاه بنر نیز آشنایی کاملی داشته باشید.

هر مدل از این دستگاه چاپ بنر دارای سرعت های مختلفی می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز چاپی خود آن را تنظیم نمائید.

همچنین این دستگاه چاپ بنر این قابلیت را دارد که روی انواع مختلفی از مدیا ها عملیات چاپ انجام دهد. چندین مورد از مدیاهایی که این دستگاه چاپ آن ها را پشتیبانی می کند شامل : فرونت لیت، وینیل، مش، چرم، کاغذ، فلکسی و بنر، پلی استر و … می باشد.

در مطلب بعدی درباره ی خصوصیت های دیگر این مدل از دستگاه چاپ بنر مواردی را ذکر خواهیم کرد.

فروش معروف ترین برندهای دستگاه چاپ بنر اقساطی یکی از امکاناتی می باشد که گروه بازرگانی پارسا آن را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده است.