تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:53 ق.ظ

در مطلب قبلی درباره ی ویژگی های دستگاه چاپ بنر زار مواردی را بیان کردیم و تمامی خصوصبت ها و مشخصات فنی آن را ذکر کردیم.

دستگاه چاپ بنر

همچنین با قابلیت های این دستگاه بنر نیز آشنایی پیدا کردید و دانستید این دستگاه چاپ بنر با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد دارای قابلیت های مختلفی نیز می باشد.

یکی از قابلیت های مهم دستگاه چاپ بنر زار در این است که دارای استهلاک بسیار پایینی نیز می باشد و همچنین مجهز به پرژ مجزا برای هر رنگی که در این دستگاه استفاده می گردد می باشد.

کاربری این دستگاه بنر بسیار راحت می باشد و همچنین به گونه ای می باشد که اپراتور می تواند به راحتی با آن کار کند.

همچنین شما این قابلیت را دارید که این دستگاه چاپ بنر را در زیر زمین چاپخانه ها یا حتی طبقات فوقانی محل کارتان نصب نمائید و از آن استفاده نمائید.

یکی از مسائلی که اپراتورها در هنگام چاپ بنر به آن فکر می کنند آن است که چگونه از چروک بنر را در هنگام چاپ بگیرند در واقع این دستگاه چاپ بنر دارای یک سیستم پیش گرم مجهزی می باشد که می توانید به راحتی با آن چروک بنرها را بگیرید.

و همچنین این سیستم مجهز به پمپ مرکب بزرگی نیز می باشد.

حال در این مطلب قصد داریم درباره ی دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 1024 آن نیز مواردی را بیان کنیم تا آشنایی بیشتری با این مدل از دستگاه چاپ بنر پیدا کنید.

این دستگاه چاپ بنر دارای عرضی حدود 3 متر می باشد که سرعتی برابر با 180 متر مربع در ساعت را داراست.

همچنین می توانید در این دستگاه چاپ بنر از هد 4 تایی و یا 8 تایی بسته به نوع چاپتان یا نیاز چاپیتان استفاده نمائید.

یکی از مواردی که بایستی به آن توجه داشته باشید آن است که می توانید در رول بنر جدا نیز عملیات چاپی خود را انجام دهید.

خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی مدل کونیکا یکی از امکانات ویژه ای می باشد که گروه بازرگانی پارسا در اختیار شما قرار داده است.