تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

اکتبر 2, 2023 11:54 ق.ظ

دستگاه چاپ بنر Xaar یا همان دستگاه بنر زار یکی از معروف ترین دستگاه های بنری می باشد که امروزه از آن استفاده های گوناگونی نیز می شود.

دستگاه چاپ بنر

همچنین این نوع دستگاه چاپ بنر مانند دیگر دستگاه های بنر و یا دستگاه چاپ بنر کونیکا دارای عرض های مختلفی نیز می باشد، که می توانید با توجه به نیاز کاری خود عرض مورد نظرتان را تهیه نمائید.

همچنین در مطالب قبلی دلایلی که عده ای دستگاه چاپ بنر با عرض های مختلف را انتخاب می کنند ذکر کردیم.

دستگاه چاپ بنر زار از جمله دستگاه های بنری می باشد که می توانید آن را با سرعت های مختلف بیابید و همچنین هرکدام از مدل های این نوع از دستگاه چاپ بنر دارای سرعت های مختلفی می باشند. بنابراین اپراتور یا شخصی که قصد دارد برای شرکت یا سازمان یا حتی چاپخانه ی خود این دستگاه چاپ بنر را انتخاب نماید بایستی بداند کدام سرعت مناسب تر برای کارایی و عملیات چاپی او نیز می باشد.

دو نوع هد بسیار معروف برای این نوع از دستگاه چاپ بنر وجود دارد که یکی از آن ها 4 هد می باشد و دیگری 8 هد که هرکدام از آن ها نیز قابلیت های مختلفی دارد و در صورتی که دستگاه چاپ بنری را انتخاب نمائید که دارای 8 هد باشد آنگاه می توان گفت این دستگاه چاپ بنر دارای قابلیت ها و امکانات جدیدی نیز می باشد.

البته نگران نباشید در صورتی که دستگاه چاپ بنری را دارید که دارای 4 هد می باشد و می خواهید به قابلیت های آن اضافه نمائید و سرعت و کیفیت آن را بیشتر کنید می توانید این هد را ارتقا داده و از 4 هد به 8 هد نیز تبدیل نمائید و همچنین یکی دیگر از قابلیت هایی که برای شما وجود دارد آن است که می توانید به راحتی ارتفاع هد را به اندازه ی 1 تا 3 میلی متر جا به جا نمائید که این قابلیت برای عده ای از اپراتورهای دستگاه چاپ بنر متفاوت می باشد.

همچنین یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب دستگاه چاپ بنر زار در آن است که قیمت دستگاه چاپ بنر زار یکی از مناسب ترین و بهترین قیمت ها را دارا می باشد.