تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:44 ق.ظ

در مطلب قبلی درباره ی ویژگی ها و قابلیت های به خصوص این مدل از دستگاه چاپ بنر مواردی را بیان کردیم و دانستید که این مدل و برند از دستگاه چاپ بنر یکی از بهترین و قدرت مند ترین دستگاه های چاپ بنر می باشد که امروزه بسیاری از چاپخانه داران از آن استفاده می کنند.

دستگاه چاپ بنر

حال در این مطلب قصد داریم سری های مختلفی از این برند را معرفی کنیم که هرکدام دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند اما در کل کارایی یکسانی را خواهند داشت.

دو مدل بسیار معروف از این دستگاه چاپ بنر وجود دارد که به نام های سری k 1024 و k 1024 i نیز معروف می باشند.

دستگاه چاپ بنر سری k 1024:

یکی از ویژگی های و خصوصیت های این سری آن است که در طراحی و بازدهی این دستگاه نیز بهبود داده شده است که کار چاپ این دستگاه با نازل مدل 1024 انجام می گردد و همچنین در دو خط 512 تایی نیز انجام خواهد شد و همچنین می تواند کار چاپ را در عرض 72 میلیمتر نیز انجام دهد.

با توجه به آشنایی که در خصوص نازل مدل 512 دارید این موضوع را بایستی بدانید که تعداد نازل هایی که در این سری از دستگاه چاپ بنر وجود دارد دو برابر بیشتر از مدل هد 512 ی آن می باشد و همین عامل خود نیز موجب شده است تا عرض چاپ تا 72 میلیمتر نیز افزایش یابد. همین افزایش عرض چاپ خود نیز باعث شده است که قابلیت های این مدل از دستگاه چاپ بنر نیز افزایش یابد.

دستگاه چاپ بنر مدل کونیکا سری k 1024 مصرف برق را تا 50 درصد نیز کاهش داده است که این امر برای بسیاری از چاپخانه داران نیز حائز اهمیت می باشد زیرا میزان استفاده ی آن ها از این دستگاه بسیار زیاد می باشد.

شاید برایتان این موضوع قابل توجه باشد که بدانید این کاهش مصرف به چه دلیل می باشد در واقع وجود قطعه ای در هد مدل 1024 به نام piezo actuator نیز موجب شده است که این دستگاه چاپ بنر دارای چنین مزیتی باشد.

برای خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی و یا به صورت نقدی می توانید با شماره های درج شده در سایت نیز تماس حاصل نمائید.