تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 1:48 ق.ظ

کونیکا یکی از پر قدرت ترین و بهترین نوع هدهایی می باشد که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع هد با توجه به قابلیت ها و ویژگی های بسیار خوبی که دارد بنابراین در میان چاپخانه داران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

دستگاه چاپ بنر

اندازه ی بسیاری از مدل های دستگاه چاپ بنر به طور تقریبی یکسان می باشد و می توان گفت اندازه ی این مدل از دستگاه چاپ بنر و عرض چاپی که دستگاه می تواند خروجی دهد حدود 3 سانتی متر می باشد.

سالونت یکی از انواع جوهرهایی می باشد که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد.

هد کونیکا مینولتا یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین نوع هدها در صنعت چاپ می باشد که در موارد بسیاری از آن در صنعت چاپ استفاده می گردد.

دستگاه چاپ بنر کونیکا دارای resolution بالایی می باشد که می توان به وسیله ی آن بنر را با کیفیت بسیار بالایی به چاپ برسانید.

مشخصات فنی این مدل از دستگاه چاپ بنر شامل سرعت و رنگ و مشخصات نرم افزاری می باشد که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم.

C,M,Y,k یکی از ترکیبات اصلی برای رنگ های به کار رفته در دستگاه چاپ بنر کونیکا می باشد. همچنین همان طور که در بالا ذکر کردیم سالونت یکی از انواع جوهرهایی می باشد که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از سیستم های مورد نیاز برای هر دستگاه چاپ بنر، سیستم مرکب رسانی خودکار می باشد که برای عملیات جوهر رسانی نیز از آن استفاده می گردد. غلظت مرکب برای هر مدل از دستگاه چاپ بنر با دستگاه بنر دیگر متفاوت می باشد.

مدیاهایی که برای این دستگاه بنر استفاده می گردد شامل فلش، بنر، مش، استیکر می باشد.

همچنین تعداد هدی که برای این دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد به صورت 8 تایی و 4 تایی نیز می باشد.

در مطلب بعدی راجع به ویژگی های نرم افزاری این مدل از دستگاه چاپ بنر موارد بیشتری را بیان خواهیم کرد.