تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 3:54 ق.ظ

آیا میدانید بهترین و مناسب ترین جوهر برای چاپ روی وینیل کدام نوع جوهر می باشد؟ آیا با جوهرهایی که برای مدل های مختلف دستگاه چاپ بنر استفاده می شود آشنایی کافی دارید؟

دستگاه چاپ بنر

بسیاری از فروشگاه های چاپی و همچنین دفاتر فنی، تنها از جوهرهایی برای چاپ استفاده می کنند که مناسب برای دستگاه چاپ بنر مخصوص به آن باشد و امکان دارد این نوع جوهرها مناسب برای چاپ روی وینیل نباشند.

در واقع وینیل یک نوع دیگر از متریال مورد استفاده برای چاپ می باشد که از آن برای چاپ به وسیله ی دستگاه های بنر مختلف استفاده می شود.

در چندین سال گذشته پیشرفت چشمگیری در تولید جوهرهای مختلف وجود داشته است به گونه ای که دست خریدار برای انتخاب جوهر مد نظرش کاملا آزاد و باز می باشد و می تواند از میان مدل های متنوع آن بهترین نوع را انتخاب نماید. اما در صورتی که بخواهیم بدانیم کدام نوع جوهر مناسب برای چاپ روی وینیل می باشد، بایستی مقدار تحقیق در این زمینه انجام دهید.

در نظر داشته باشید که شما در کارگاه یا دفتر خود از بهترین مدل دستگاه چاپ بنر یا چاپگرهای مختلف استفاده می کنید و همچنین بهترین مدل مدیا را برای آن فراهم نموده اید و در صورتی که بخواهید بدانید بهترین نوع جوهر برای استفاده ی شما کدام نوع است می توانید شروع به کار نمائید.

در واقع شما باید به خوبی عملکرد هر نوع جوهر را نیز به خوبی بشناسید و بدانید هرکدام از آن ها مناسب برای چه نو مدیایی می باشند و در صورتی که سر و کارمان به وینیل می خورد این تصمیم گیری دشوارتر خواهد بود. پس قبل از آن که بخواهید دستگاه چاپ بنر مورد نظرتان را خریداری نمائید حتما باید به جوهر مصرفی آن توجه لازم نیز داشته باشید و در صورتی که به این موضوع توجهی نداشته باشید امکان محدودیت برای انتخاب جوهر وجود خواهد داشت.

به طور مثال بعضی از دستگاه های چاپ هستند که تنها با جوهر سالونت نیز سازگاری دارند و بعضی دیگر از دستگاه های بنر هم با جوهر اکوسالونت نیز سازگاری مناسب دارند. نوع دیگری از دستگاه چاپ بنر وجود دارند که تنها با جوهر اولترا سازگاری دارند.

قیمت دستگاه چاپ بنر