تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 12:18 ب.ظ

همان طور که قبلا بارها ذکر کردیم هد کونیکا یکی از مناسب ترین و قدرت مند ترین نوع هدهایی می باشد که شما می توانید برای چاپخانه ی خود و دستگاه بنر خود تهیه نمائید.

مدل کونیکا 512 از جمله هدهایی می باشد که امروزه بسیار به خصوص در ایران از آن استفاده می شود و انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز خود و کارایی خود می توانید آن را تهیه نمائید.

هر دستگاه چاپ بنر دارای مدل های متفاوتی می باشد که این مدل ها را می توان با توجه به فاکتورهای مختلفی دسته بندی کرد که در این مطلب قصد داریم به بررسی آن ها نیز بپردازیم.

اینکه شما بخواهید دستگاه چاپ بنر را با هد مورد نظر بخرید کاملا حائز اهمیت می باشد که چه نوع هدی را خریداری می کنید آیا آن هد قدرت و سرعت کافی برای عمیات چاپی دارد. آیا قصد دارید هد 128 برای دستگاه بنر خود خریداری کنید یا هد 512 خریداری نمائید؟

عرض چاپ یکی دیگر از موارد مهم در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر می باشد. امکان دارد شما بخواهید بنری را چاپ نمائید که عرض آن بسیار بزرگ باشد و بخواهید آن را در شهر و بزرگراه های مختلف با اندازه ی بزرگی نصب نمائید، با این حال شما نمی توانید دستگاه بنری را انتخاب نمائید که عرض آن کوچک باشد و همچنین با توجه به کیفیت کار مورد نظرتان بایستی دستگاهی را انتخاب نمائید که بتواند عملیات چاپی را با کیفیت بسیار خوبی انجام دهد.

همچنین انتخاب جوهر مناسب یکی دیگر از فاکتورهای مهم می باشد. در واقع هر جوهری برای هر دستگاه چاپ بنری مناسب نمی باشد و در واقع شما بایستی بهترین نوع از آن را برای دستگاه چاپ خود تهیه نمائید. یکی از انواع مرکب که برای هد کونیکا و دستگاه چاپ بنر آن مناسب می باشد solvent می باشد که دارای کیفیت مطلوبی می باشد یا به عنوان مثال یکی دیگر از انواع دستگاه چاپ بنر اکوسالونت می باشد که این روزها کاربردهای بسیاری دارد و بهترین جوهری که می توان برای آن استفاده نمود جوهر اکوسالونت می باشد.

رزولوشن دستگاه چاپ بنر از جمله مواردی می باشد که بایستی به آن توجه داشت، بنابراین بایستی دستگاهی را از بازار تهیه نمائید که کیفیت dpi آن بالا باشد.

دستگاه چاپ بنر یکی از اقتصادی ترین ماشین های چاپ و ماشین آلات صنعتی چاپ می باشد که در صورت مراقبت و نگهداری درست می توانید به مدت طولانی از آن استفاده نمائید بنابراین گروه بازگانی پارسا دستگاه چاپ بنر اقساطی با بهترین کیفیت و مدل را برای شما عرضه کرده است تا بتوانید نیازهای چاپی خود را با آن برطرف نمائید.