تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 12:55 ب.ظ

Maintop یکی از نرم افزارهای بسیار معروف و پرکاربردی می باشد که این دستگاه چاپ بنر از آن استفاده می کنند. بنابراین بیشتر چاپخانه داران و اپراتورهایی که از دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 256 استفاده می کنند با این نرم افزار نیز آشنایی کامل دارند.

دستگاه چاپ بنر

مقدار برق مصرفی این مدل از دستگاه چاپ بنر حدود 220 ولت می باشد که مقاوت آن هم حدود 10 آمپر نیز می باشد. نرم افزار Maintop این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای قابلیت های بسیاری می باشد که یکی از آن ها تغییر در فایل های چاپی می باشد. به طور مثال در صورتی که طرحی برای چاپ بنر در اختیار چاپگر قرار گرفت و نیاز به تغییراتی در آن وجود داشت می تواند با استفاده از این نرم افزار و همچنین با انجام تنظیماتی، تغییراتی را در فایل انجام دهد و آنگاه دستور چاپ را به دستگاه چاپ بنر صادر کند.

همچنین این نرم افزار با رابط کاربری بسیار خوبی که دارد می تواند به راحتی با آن کار کند و در واقع کاربر در صورت کارکردن با آن هیچ مشکلی نخواهد شد.

هر فایلی که قرار است در بنر توسط دستگاه چاپ بنر به چاپ برساند توسط نرم افزارهای مختلفی امکان دارد طراحی شده باشد که در نهایت بایستی توسط نرم افزار Main top دستور چاپ آن به دستگاه بنر برسد و امکان دارد از این بابت نگران باشید که نتواند آن فایل را پشتیبانی کند. اما بهتر است این نکته را یادآور شویم که یکی از ویژگی های بسیار خوب و مهم این دستگاه چاپ بنر آن است که می تواند از چندین پسوند مختلف چاپی نیز پشتیبانی کند که شامل: targa, tga, serv, glf, pcx, bmp, tiff, jpegg, eps,  ps و می تواند این پسوندها را به پسوند چاپی نیز تغییر دهد.

ورودی اطلاعات این مدل از دستگاه چاپ بنر از طریق پورت usb2 نیز پشتیبانی می گردد.

سیستم های خشک کن این دستگاه چاپ بنر شامل هیتر جلو، هیتر عقب، فن خشک کن نیز می باشد.

این دستگاه چاپ بنر برای تمیز کردن هد نیز دارای یک سیستم تمیز کن اتوماتیک نیز می باشد.

همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا با توجه به قابلیت های پیشرفته ای که دارد کاملا مناسب و به صرفه می باشد.