تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:22 ق.ظ

انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر و دستگاه های چاپ در بازار وجود دارد که هرکدام کاربردهای متفاوتی دارند. در صنعت چاپ ماشین آلات مختلفی وجود دارد که هرکدام دارای عملکرد متفاوتی می باشند.

دستگاه چاپ بنر

به طور مثال دستگاه لارج فرمت، یکی از انواع دستگاه چاپ بنر می باشد که برای مصارف چاپی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های لارج فرمت بر خلاف بسیاری که تصور می کنند ماشینی کوچک است، یک ماشین چاپ بزرگ می باشد که اندازه ی آن به گونه ای می باشد که بر روی میز جا نمی شود.

دستگاه چاپ بنر و ماشین لارج فرمت، تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. یکی از این تفاوت ها آن است که دستگاه لارج فرمت می تواند چاپ را به صورت های مختلف انجام دهد. اما موردی که در خصوص خرید و انتخاب آن وجود دارد آن است که بایستی، چاپخانه ی شما دارای فضای کافی برای جایگذاری آن باشد تا بتوانید این دستگاه را در محل مورد نظر خود نصب و راه اندازی نمائید.

با توجه به آن که انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر و لارج فرمت و اکوسالونت وجود دارد، شما می توانید بسیاری از نیازهای چاپی خود را بدین وسیله برطرف نمائید.

یکی از معایبی که دستگاه لارج فرمت دارد آن است که این دستگاه در واقع با توجه به عملکردی که دارد، امکان دارد ترکیباتی شامل ارگانیک فرار را از خود در هنگام چاپ ساطع کند که به این ترکیبات VOCs هم گفته می شود. یکی از نکاتی که در خصوص کار با آن حتما بایستی توجه داشته باشید آن است که این ترکیبات بسیار خطرناک می باشند و در هنگام کار با این دستگاه چاپ باید موارد ایمنی را رعایت نمائید.

قبل از آن که بخواهید کار نصب این دستگاه و یا دستگاه چاپ بنر و یا هر نوع دستگاه دیگر را انجام دهید حتما باید در ابتدا دفتر و محل کار خود را نیز در نظر داشته باشید. آنگاه انتخاب مناسب خود را انجام دهید و کار نصب و اجرای آن را آغاز نمائید.

علاوه بر محل قرارگیری نصب دستگاه چاپ مورد نظر خود، حتما بایستی به قیمت دستگاه چاپ بنر و یا قیمت دستگاه چاپی که خریداری می نمائید توجه لازم را داشته باشید.