تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:30 ق.ظ

به کارفرمای یک مجموعه چاپ و تبلیغات و یا صاحب دستگاه چاپ بنر، یکی از تلخ ترین جملاتی که می‎توان گفت این است که دستگاه بنر شما چند روزی نباید کار کند

به کارفرمای یک مجموعه چاپ و تبلیغات و یا صاحب دستگاه بنر، یکی از تلخ ترین جملاتی که می‎توان گفت این است که دستگاه بنر شما چند روزی نباید کار کند این موضوع باعث می‌شود که در هر ثانیه توقف کار با دستگاه و به اصطلاح خواب دستگاه در یک دفتر یا کارگاه فنی، خسارتی به وجود ‌آورد که جبران آن سخت ‌باشد، اما تقریبا همه صاحبان صنایع و مشاغل فنی، حداقل یک بار با چنین شرایطی مواجه شده‌اند. پس اگر شما تمایلی به شنیدن این جمله ندارید باید به سرویس‌های روزانه و یا منظم هفتگی، نظافت دستگاه، تعمیرات دوره‌ای و همچنین مراقبت درست از هد آن نهایت توجه را داشته باشید زیرا نه تنها اتلاف وقت و هزینه نمی‌باشد، بلکه نتیجه آن در دراز مدت مشخص می‌شود و سراسر سود است و از جمله مزایای این کار به موارد زیر می‌توان اشاره نمود:

  1. – حذف هزینه‌های اضافی برای تعمیرات طولانی مدت و یا تعویض مدام قطعات
  2. -افزایش عمر مفید دستگاه و بازدهی بلند مدت و طولانی
  3. – کاهش دفعات توقف دستگاه به منظور تعمیرات طولانی

اگر شما به نظافت و یا بازدیدهای روزانه یا هفتگی دستگاه خود توجه نشان ندهید، دستگاه چاپ بنر شما کثیف شده و جرم می‌گیرد و همچنین خرابی‌های جزئی و کوچک، باعث دردسر شما، خرابی‌های شدیدتر و ایجاد خسارات سنگین‌تری در طولانی مدت می‌شود.

اهمیت دادن به این نظافت‌ها و سرویس های دوره ‌ای، وظیفه اصلی اپراتور و کاربر دستگاه می‌باشد اما علاوه بر اپراتور، صاحب کارگاه یا دفتر چاپ و کارفرما، که دستگاه چاپ بنر را خریداری نموده‌اند و از آن استفاده می‌کنند، باید به این رسیدگی‌های کوچک و به ظاهر کم اهمیت توجه ویژه‌ای داشته باشند.

نکات مهم پیش از خرید دستگاه بنر

-اهمیت به کیفیت، نوع قطعات و همچنین تجهیزات تشکیل دهنده دستگاه چاپ بنر در هنگام خرید یکی از موارد بسیار مهم می‌باشد زیرا می‌تواند احتمال وقوع خسارت‌های شدید، مشکلات حاد و همچنین نیاز به تعمیرات متعدد را کاهش دهد.

-اهمیت به داشتن خدمات پس از فروش و نیز میزان ارتباطی که فروشنده با مشتری پس از فروش دستگاه خواهد داشت، بسیار حائز اهمیت است. برای مثال شاید مهم‌ترین قطعه دستگاه مانند هد و متعلقات آن، توسط یک برند معروف ساخته شده باشد اما خدمات پس از فروش، تعمیر و یا تعویض آن در ایران موجود نباشد. پس در صورت بروز مشکل امکان رسیدگی به  آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط نزدیک‌ترین نمایندگی شرکت فروشنده دستگاه چاپ بنر، نکته بسیار مهمی می‌باشد.