تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 5, 2023 5:47 ب.ظ

سه تا معیار بسیار مهم برای انتخاب هد دستگاه چاپ بنر وجود دارد که بایستی حتما آن ها را در نظر داشته باشید که مهم ترین آن مدل دستگاه بنر می باشد و همچنین تعداد نازل و تعداد هد از جمله مواردی می باشد که در انتخاب دستگاه چاپ بنر تاثیرگذار می باشند.

دستگاه چاپ بنر

در این مطلب درباره ی مدلی از دستگاه چاپ بنر مواردی را بیان خواهیم کرد که از هد کونیکا برای آن استفاده شده است. با توجه به آن که مواردی را در خصوص دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 بیان کردیم این موضوع کاملا روشن که این مدل از دستگاه چاپ بنر یکی از بهترین هدهای مورد استفاده در بسیاری از چاپخانه ها می باشد. تعداد نازلی که برای این دستگاه بنر استفاده می شود به طور تقریبی دوبرابر مدل 512 ی آن می باشد و همچنین می توان از دو نوع هد 4 تایی یا 8 تایی برای این هد استفاده کرد.

میزان ولتاژ برقی که برای مدل از دستگاه چاپ بنر استفاده می شود حدود 220v می باشد.

نرم افزار rip یکی از مهم ترین نرم افزارهایی می باشد که در خصوص طراحی بنر و چاپ بنر از آن استفاده می شود. این نرم افزار به دلایل مختلفی امروزه بسیار مورد استقبال واقع شده است که یکی از مهم ترین دلایل آن این است که می توان توسط آن در فایل های چاپی تغییراتی را به وجود آورد. نرم افزار rip از جمله نرم افزارهای Maintop می باشد که کار با به آسانی انجام پذیر خواهد بود.

همچنین این نرم افزار می تواند به راحتی در پسوند فایل های مختلف نیز تغییراتی را اعمال کند و همچنین قابلیت پشتیبانی انواع مختلفی ار فایل ها را دارد. که این پسوندها شامل targa، serv، bmp، tiff و دیگر پسوندهای مختلف چاپی نیز می باشد.

این مدل از دستگاه چاپ بنر نیز این قابلیت را دارد که از درگاه usb پشیتبانی کند و همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای یک تمیز کن حرفه ای خودکار می باشد.

قیمت دستگاه چاپ بنر کونیکا مدل 512 کاملا مناسب با نوع عملکرد و کارایی این دستگاه می باشد.