تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 12:32 ق.ظ

مشخصات فنی هریک از مدل های مختلف از دستگاه چاپ بنر که در بازار عرضه می گردد با یکدیگر متفاوت می باشند بنابراین همان طور که قبلا ذکر کردیم یکی از نکات بسیار مهمی که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر بایستی در نظر داشته باشید آن است که آشنایی و شناخت کافی نسبت به نوع مدل ها و عملکرد دستگاه های بنر داشته باشید.

دستگاه چاپ بنر

در مطلب قبلی ویژگی های مختلفی از جمله سرعت و مدل های مختلف دستگاه چاپ بنر سیکو را بررسی نمودیم و همچنین دانستید که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر از چه نوع مدیاهایی استفاده می شود. 

در این مطلب قصد داریم درباره ی نوع هد و مرکب دستگاه چاپ بنر مواردی را ذکر کنیم تا با دستگاه چاپ بنر سیکو آشنایی بیشتری داشته باشید.

یکی از مواردی که در خصوص چاپ با استفاده از دستگاه چاپ بنر از اهمیت بالایی برخوردار است آن است که از چه نوعی مرکبی برای این کار استفاده می شود. همچنین برای این مدل از دستگاه چاپ بنر از دو نوع مرکب استفاده می گردد که شامل Eco solvent و solvent می باشد.

سیستم مرکب رسانی خودکار یکی دیگر از سیستم های مشترک بین بسیاری از مدل های دستگاه چاپ بنر می باشد که کار جوهرسانی به هد دستگاه بنر را انجام می دهد. 

C, M, Y, k نوع رنگی می باشد که دستگاه چاپ بنر سیکو قابلیت پشتیبانی از آن را خواهد داشت.

نازل هایی که برای این دستگاه چاپ بنر استفاده می شود به صورت یک خطی می باشد که نوع هد آن 510 نیز می باشد.

تعداد هدی که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر استفاده می شود به صورت 4 تایی و 8 تایی می باشد.

Ultra print یکی از نرم افزارهای rip می باشد که برای این مدل از دستگاه چاپ بنر از آن استفاده می گردد.

این مدل از دستگاه چاپ بنر با استفاده از درگاه usb2 قادر به ورودی اطلاعات نیز می باشد و همچنین با استفاده از باد خنک قابلیت خشک کن بنر را خواهد داشت.

مناسب بودن قیمت دستگاه چاپ بنر سیکو  یکی دیگر از قابلیت های بسیار خوب این دستگاه بنر می باشد که موجب گردیده است که امروزه بسیاری از چاپخانه داران به خرید آن تمایل بیشتری داشته باشند.