تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 5, 2023 3:54 ب.ظ

دستگاه چاپ بنر در صنعت تبلیغات اهمیت زیادی دارد. شما با رعایت اصول مقدماتی که بر تبلیغات حاکم هستند، می‌توانید فرایند بازاریابی خود را به راحتی عملی کنید.

در ادامه اصول حاکم بر عملکرد دستگاه چاپ بنر که باعث دید بهتر مشتریان به کسب‌وکار شما می‌شود و سبب جذب مشتریان بالقوه خواهد شد را برای شما بیان خواهیم کرد.

رنگ و جوهر

دستگاه چاپ بنر، طیف‌های رنگی مختلفی را شامل می‌شوند که استفاده از آن‌ها به هنر طراح بنر برمی‌گردد. استفاده از سه رنگ اصلی بسیار طرح بنر را جذاب می‌کند، اما طیف رنگ زمینه با طیف رنگ فونت نباید یکسان باشد و بهتر است از رنگ‌های متضاد و متناسب با محل کار مشتری استفاده شود.

محتوای بنر

چاپ یک بنر تنها با نوشتن چندین کلمه و یا گذاشتن چندین تصویر کامل نمی‌شود، باید زمینه نوشته‌ها، فونت و جمله‌بندی نوشته‌ها کاملا مناسب بوده و تصاویر جذابی را استفاده نمود. تاثیر محتوای بنر در جذب مشتری می‌تواند عالی باشد.

کیفیت تصاویر

برای انتخاب تصاویر مناسب، می‌توانید از جستجوی تصاویر گوگل کمک بگیرید و یا اگر خودتان قصد عکاسی از محصولات شرکت را دارید، باید عکس‌هایی با نور کافی، با کیفیت بالا و از چندین زاویه مختلف بگیرید.

محل نصب بنر

بنر باید با کیفیت مناسب در معرض دید مشتریان قرار بگیرد و در این بین استفاده از جوهر مرغوب نقش بسیار مهمی را در جذب افراد ایفا می‌کند. جوهرهای سالونت برای استفاده در محیط‌های باز مناسب هستند و جوهرهای اکوسالونت برای محیط‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.