تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

سپتامبر 25, 2023 6:45 ق.ظ

امروزه استفاده از ماشین های چاپ بنر دلایل بسیار زیادی در عرصه ی تبلیغات دارد که از اصلی ترین و مهم ترین آن ها بزرگ نمایی و برندینگ می باشد. یک دستگاه پرینت بنر، استاندارد این قابلیت را نیز باید داشته باشد که بنر را در اندازه های بزرگ و فونت های مختلف به چاپ برساند. به همین دلیل استفاده از بنر بهترین گزینه برای معرفی شرکت و یا محصول می باشد.

زمانی که شما در حال انجام کار با دستگاه چاپ بنر می باشید و می خواهید بنری را با موضوعات مختلف طراحی کنید، باید به موارد بسیاری توجه کنید که شامل خوانایی بنر از فاصله ی دور و همچنین سایز و میزان اندازه فاصله آن به اندازه های مختلف می باشد تا هم از فاصله ی نزدیک و هم دور به خوبی دیده شود. در صورتی که می خواهید بنری را با محتوی ریز طراحی کنید می توانید رنگ متن یا حاشیه ی آن را تغییر دهید. یکی از مواردی که در هنگام طراحی بنر قبل از چاپ آن با استفاده از دستگاه چاپ بنر باید توجه کنید این است که در نوشته ها از فونت جدید و پیچیده استفاده نکنید و این اجازه را به مخاطب بدهید تا به راحتی محتوای بنر را بخواند.

چاپ بنر مانند چاپ کارت یا پستال نمی باشد و ضرورتاً باید قوانین و اصولی را در آن رعایت نمائید. چاپ بنر با استفاده از دستگاه چاپ بنر باتوجه به هزینه ای که در بردارد مشخصا برای اهداف خاصی انجام می شود و این کار برای برندینگ و معرفی محصولات و شرکت انجام می شود.

محل نصب بنر

یکی از مواردی که می تواند به عنوان نگهداری دستگاه چاپ بنر مورد اهمیت باشد مکانی مناسب برای نصب دستگاه چاپ بنر می باشد. اکثر انواع دستگاه چاپ بنر که اپراتورها استفاده می کنند از جوهر سالونت و اکوسالونت استفاده می کنند که بهتر است اپراتور را از محل مناسب نصب دستگاه مطلع سازید. موردی که در کیفیت چاپ نهایی بنر بسیار تاثیرگذار می باشد استفاده از دستگاه چاپ بنر با کیفیت و جوهر مرغوب می بشد. در صورتی که می خواهید از جوهر سالونت استفاده کنید باید دستگاه چاپ بنر را در محیطی باز قرار دهید در غیر این صورت می توانید از جوهراکوسالونت استفاده کنید. اگر شغل و حرفه ی شما به گونه ای است که با دستگاه چاپ بنر سروکار دارید می توانید در مورد محل نصب آن سوال کنید و از شرایط آن آگاه شوید.