تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 12:35 ق.ظ

شرکت کونیکا مینولتا یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین شرکت هایی می باشد که در زمینه ی ساخت و تولید هد دستگاه چاپ بنر فعالیت می کند و با توجه به نوع نیازمندی ها و همچنین برای رضایت مندی مشتریان خود هدهای مختلفی از سری هدهای 512 و 1024 را تولید خواهد کرد.

دستگاه چاپ بنر

در واقع این شرکت برای بهبود سطح دسترسی و همچین کیفیت و سرعت مطلوب برای دستگاه چاپ بنر محصولات مختلفی برای هدهای سری 512i را تولید خواهد کرد.

کیفیت و سرعت این مدل از هد دستگاه چاپ بنر به گونه ای بوده است که بازخورد بسیار چشمگیری از نتایج آن نیز حاصل شده است. به همین منظور بسیاری از شرکت هایی که در زمینه ی تولید و ساخت دستگاه چاپ بنر فعالیت می کنند، دستگاه هایی را تولید نموده اند که بدنه ی آن کاملا متناسب و همسو با این مدل از هدها نیز باشد.

با این حال برای آن که این گونه از هدها و دستگاه های چاپ بنر مورد استفاده ی آن نیز بازدهی بهتری نیز داشته باشند، از قطعاتی برای آن استفاده شده است که دارای بهترین نوع و کیفیت در بازار باشد تا مصرف کننده از آن راضی باشد. به این معنا که در هنگام چاپ با این مدل از دستگاه چاپ بنر بتواند با سرعت و کیفیت بسیار مطلوبی عملیات چاپ خود را انجام دهد. همچنین دستگاه بنر مورد استفاده ی آن دارای استحکام به سزایی باشند.

با توجه به آن که هد کونیکا از برتری و محبوبیت به خصوصی با توجه به محصولات قبلی برخوردارند می توان گفت برای ساخت این هدها نیز عرض آن را حدود دوبرابر نیز افزایش داده اند.

البته این موضوع قابل ذکر است که سرعت این هدها نیز با توجه به تعداد هدهای تعبیه شده در دستگاه نیز افزایش خواهد یافت.

همچنین قیمت دستگاه چاپ بنر و سری هدهای آن نیز کاملا مناسب می باشد. فلکس و بنر، مش و استیکر از جمله مدیاهای می باشند که مناسب برای این دستگاه بنر می باشد.