تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 2:54 ق.ظ

کونیکا از معروف ترین و شناخته شده ترین هدهایی می باشد که امروزه بسیاری از چاپخانه ها از آن استفاده می کنند و با توجه به تنوع مدل هایی که دارد بنابراین بسیار کاربری شناخته خواهد شد.

دستگاه های بنر به دو صورت indoor و outdoor می باشند که این مدل از دستگاه چاپ بنر به صورت outdoor می باشد و مدل هد آن 512 می باشد که قابلیت ها و ویژگی های مختلفی را دارد. عرض این مدل از دستگاه چاپ بنر حدود 3 متر می باشد که قابلیت چاپ بنرهای بزرگی را دارد. نوع جوهری که برای این دستگاه چاپ بنر مناسب می باشد solvet است که سازگاری بسیار خوبی با هد کونیکا خواهد داشت.

همچنین این دستگاه چاپ بنر می تواند بنر را با وضوح و رزولوشن 1400 dpi به چاپ برساند که یکی از مزیت های بسیار خوب این برند محسوب می گردد و می تواند بنری با کیفیتی بسیار عالی را به چاپ برساند. این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای دو مدل هد 4 تایی و 8 تایی می باشد که هرکدام دارای سرعت چاپ متفاوتی می باشد و در صورتی که بخواهیم این دو را با یکدیگر مقایسه کنیم می توان گفت سرعت چاپ مدل هد 4 تایی کونیکا کمتر از مدل 8 تایی آن خواهد بود.

این دستگاه چاپ بنر یکی از اقتصادی ترین ماشین های چاپی می باشد که دارای ویژگی های بسیار خاصی می باشد.

مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر

همان طور که در بالا ذکر کردیم سرعت دستگاه چاپ بنر با توجه به تعداد هدها نیز قابل افزایش می باشد. یکی از ترکیب رنگ هایی که برای این کار استفاده میگردد C, M, Y, k می باشد.

همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای یک سیستم مرکب رسانی خودکار می باشد که عملیات جوهرسانی را به هدهای مختلف نیز انجام خواهد داد. مدیای مورد استفاده برای این مدل از دستگاه چاپ بنر فلکسی، بنر، مش، استیکر می باشد.

فروش دستگاه چاپ بنر اقساطی کونیکا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط گروه بازرگانی پارسا