تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 1:37 ق.ظ

همان طور که در مطلب قبل ذکر کردیم دو مورد بسیار مهم وجود دارند که در خرید دستگاه چاپ بنر حائز اهمیت می باشند که این دو مورد سرعت و کیفیت می باشند که کاملا بر عملکرد دستگاه چاپ تاثیر گذار می باشند.

دستگاه چاپ بنر

و به طور کامل ذکر کردیم که عملکرد هر یک بدون دیگری امکان پذیر نمی باشد در واقع دستگاهی که دارای کیفیت خوبی می باشد بایستی سرعت مناسبی هم داشته تا بتواند تعداد چاپ لازم را انجام دهد و حتی این موضوع نیز برعکس صادق می باشد.

یکی از قطعات بسیار مهمی که برای دستگاه چاپ بنر مورد استفاده قرار می گیرد برد های دستگاه می باشد. در واقع در داخل دستگاه چاپ بنر یک سر بردهایی تعبیه شده است که موجب عملکرد چاپی آن می شود اما در هنگام خرید بایستی به این موضوع توجه داشته باسشید که این بردهای دستگاه کمتر مصرف گردد.

همان طور که می دانید دستگاه بنر یک وسیله ی برقی می باشد این ماشین صنعتی چاپ با توجه به قدرتی که دارد بنابراین به مقدار نیروی لازمی برای مصرف برقی خود نیاز دارد. از سوی دیگر بایستی از تمامی لحاظ پشتیبانی گردد تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. در واقع در صورتی که دستگاه بنری، لوازم برقی برای پشتیبانی نداشته باشد آنگاه در صورتی که دچار مشکل شود نمی توان آن را تعمیر کرد.

با توجه به نکاتی که در بالا ذکر کردیم این دو عامل دارای شرایطی می باشند و یکی از این شرایط آن می باشد تعداد فروش این گونه از دستگاه ها زیاد باشد. تعداد فروش دستگاه های بنر در صورتی که بالای 1000 عدد باشد آن وقت تعداد لوازم برقی و مکانیکی زیاد خواهد بود.

تعدادی از چاپخانه داران و حتی اپراتورها دنبال راه حلی خواهند گشت تا بتوانند در مصرف جوهر دستگاه چاپ بنر خود صرفه جویی کنند شاید به راه های مختلفی دست بزنند به طور مثال قطعات دستگاه را عوض کنند میزان حجم مخزن رنگ را تغییر دهند و … اما بهترین روش آن این است که دستگاه دارای سیستم پرژ مجزا مجهز باشد و این مناسب ترین و بهترین گزینه می باشد تا در مصرف رنگ صرفه جویی کنید.

همچنین راه حل خوب دیگر برای صرفه جویی در مصرف برق وجود دارد که آن هم استفاده از موتورهای سروو می باشد.