تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 6, 2023 3:49 ق.ظ

همان طور که در مطلب قبل ذکر کردیم انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر کونیکا با ویژگی ها و خصوصیت های مختلف وجود دارد که هر کدام نیز دارای قابلیت های مختلفی نیز می باشند. بنابراین قصد داریم به بررسی کامل این نوع از دستگاه چاپ بنر بپردازیم تا آشنایی بیشتری با این نوع برند از دستگاه چاپ بنر آشنا گردید.

دستگاه چاپ بنر

البته این موضوع قابل ذکر است با وجود آنکه دستگاه بنر کونیکا جزء شناخته شده ترین و پرکاربرد ترین نوع دستگاه چاپ در ایران می باشد اما با این حال امکان دارد کسانی که به تازگی به این حیطه ی کاری وارد شده اند و قصد دارند دستگاه بنری را برای کار و تبلیغات خود خریداری نمایند با این برند به خوبی آشنایی نداشته باشند.

با این وجود باز هم متذکر خواهیم شد در صورتی که قصد خرید دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را دارید بهتر است قبل از اقدام به خرید با مشاوران مربوطه در این مشورت های لازم را داشته باشید و یا این که پرس و جو و نظر خواهی از کسانی که از این نوع دستگاه چاپ بنر خریداری کرده اند می تواند راه حل بسیار مناسبی می باشد و به شما کمک بسیاری کند تا بتوانید بهترین دستگاه چاپ را برای خود نیز خریداری نمائید.

ویژگی های دستگاه چاپ بنر کونیکا:

همان طور که در مطالب قبلی ذکر کردیم سیستم تغذیه مدیا و سیستم تنظیم ولتاژ یکی از مهم ترین سیستم هایی می باشد که در دستگاه چاپ بنر به کار گرفته می شود و کاربردهای مختلفی دارند که می توان به راحتی از طریق نرم افزار مخصوص آن را کنترل نمود. دستگاه چاپ بنر کونیکا دارای 4 سیستم گرمایشی پیشرفته می باشند که با استفاده از اولتراسونیک کنترل خواهند شد و این سیستم ها سیستم گرمایشی و لرزشی جوهر می باشند.

همچنین این دستگاه بنر دارای سیستم تنظیم درجه حرارت می باشد که می توان، سطح گرمایشی را در درجه ی مد نظر نیز تنظیم نمود.

دستگاه چاپ بنر دارای قابلیتی می باشد که میتوان به وسیله ی آن نیز قدرت فن خشک کن را تنظیم نمود و به راحتی سیستم پاشش جوهر و مدیا را در آن تنظیم نمود.

همچنین یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم این دستگاه بنر سرعت بسیار بالای آن می باشد که برای چاپخانه داران از اهمیت بالایی برخوردار است.

خرید دستگاه چاپ بنر اقساطی و همچنین دستگاهی با سرعت و کیفیت مطلوب نیز این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید هم بهترین مدل از دستگاه بنر مورد نظر خود را تهیه نمائید و هم از لحاظ مالی با شرایط بهتری آن را خریداری نمائید که گروه بازرگانی پارسا این امکان را به راحتی در اختیار شما قرار خواهد داد.