تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

ژوئن 9, 2023 2:02 ق.ظ

این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای ویژگی های بسیار خاص و منحصر به فردی می باشد که در اینجا قصد داریم مفصلا به آن بپردازیم و ویژگی های خاص این دستگاه را برای شما شرح دهیم.

این دستگاه چاپ بنر دارای یک سیستم خشک کن می باشد که می تواند به صورت هوشمند و با استفاده از نور مادون قرمز کار گرما دهی به بنر را انجام دهد.

همچنین این دستگاه چاپ بنر دارای یک سرور از موتورهای پیشرفته در دستگاه بنر می باشد که می توان به وسیله ی آن کار جمع کردن مدیا را انجام داد و همچنین دارای یک محافظ منحصر به فردی است که می تواند از قطعه ی بسیار مهم دستگاه چاپ بنر محافظت کند و این سیستم نیز کاملا به صورت اتوماتیکی عمل خواهد کرد.

امروزه بیشتر دستگاه های بنری که در بازار عرضه می گردند دارای یک مخزن برای جوهر و مرکب می باشند تا کار جوهرسانی و چاپ جوهر روی بنر از طریق آن انجام گردد اما این مدل از دستگاه چاپ بنر دارای یک مخزن دیگر از مرکب و یا جوهر می باشد  که به آن مخزن مرکب دوم نیز گفته می شود و همچنین دارای یک سیستم گرمایشی چرخشی مرکب می باشد.

هر دستگاه چاپ بنری پس از گذشت طی یک مدت استفاده نیز بایستی هدهای آن تمیز گردد تا بتواند چاپ با کیفیت و خوبی را انجام دهد بنابراین در سیستم جدید دستگاه بنر کونیکا یک مکنده خودکار وجود دارد که کار تمیز کردن هدها نیز به وسیله ی آن انجام می شود.

همچنین چراغی در این دستگاه بنر وجود دارد که برای روشن نمودن سطح چاپ از لامپ های led مخصوص برای این کار استفاده می گردد.

در واقع امکانات و قابلیت های مختلفی برای این دستگاه بنر وجود دارد که موجب شده است این دستگاه چاپ به یک دستگاه بسیار پیشرفته بدل گردد که می توان به وسیله ی آن کار چاپ با کیفیتی را انجام داد.

فروش دستگاه چاپ بنر اقساطی در تهران و یا شهرستان های مختلف یکی دیگر از امور و خدماتی می باشد که توسط گروه بازرگانی پارسا انجام می شود.