تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 2:08 ب.ظ

در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر بایستی نکات بسیاری را توجه نمائید تا بتوانید بهترین نوع و مدل از دستگاه بنر مورد نظر خود را تهیه نمائید.

دستگاه چاپ بنر

یکی از موارد بسیار مهمی که در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر بایستی در نظر داشته باشید سرعت آن است که کاملا در عملکرد آن تاثیر گذار می باشد و در صورتی که دستگاه چاپ بنر سرعت مناسبی داشته باشد آنگاه می توان سفارشات چاپی را به تعداد بیشتری انجام داد.

اما سرعت تنها فاکتور لازم برای تهیه ی دستگاه بنر مورد نظر نمی باشد بلکه یکی دیگر از فاکتورهای مهم در این خصوص کیفیت چاپ می باشد که بایستی به آن توجه داشته باشید. در واقع هیچ یک به تنهایی فایده ای ندارد و در صورتی که دستگاه سرعت لازم را داشته باشد اما بنر را با کیفیت مطلوب چاپ نکند امکان دارد نتیجه ی کار خوب در نیاید.

در کنار در صورتی که دستگاه چاپ سرعت خوبی را نداشته باشد اما کیفیت خوبی داشته باشد امکان دارد نتواند تعداد لازم عملیات چاپ را انجام دهد.

هر دستگاه چاپ بنری دارای یک سری بردهایی می باشد که عملکرد خاصی دارند و این بردها بایستی به گونه ای باشد که کمتر مصرف گردند.

هر دستگاه چاپ بنری بایستی دارای لوازم برقی باشد که بتوان کارهای پشتیبانی دستگاه را به وسیله ی آن انجام داد.

کونیکا یکی از بهترین و قدرت مند ترین هدهایی می باشد که امروزه از ان استفاده می گردد هر دستگاه بنر در بازار با عرض های مختلفی ارائه می گردد که هر چاپخانه ای می تواند با توجه به ابعاد محیط خود آن را با اندازه ی متناسب تهیه نماید.

هر دستگاه چاپ بنری دارای مدل های مختلفی مختلف می باشد. که شرکت بازرگانی پارسا انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر اقساطی با بهترین شرایط و مدل های متفاوت از آن را ارائه خواهد داد.

همانطور که قبلا ذکر کردیم هر دستگاه چاپ بنری دارای خصوصیات مختلف می باشد.

یکی دیگر از قطعات مهم دستگاه بنر، سیستم تغذیه مدیا می باشد که باید از میزان سلامت آن مطمئن گردید.