تهران: نــــمایشــگاه دائمـــی، یــــافت آبــــادشرقـــــی، بلـــــوار معلم    |    تماس :587 42 666-021    |    0614 320 0912

می 28, 2023 1:54 ب.ظ

درباره ی ویژگی های مختلف و مشخصات فنی دستگاه چاپ بنر موارد مختلفی را ذکر کردیم و دانستید که این دستگاه بنر نیز خصوصیت های بسیاری دارد به همین است که امروزه بسیاری از چاپخانه داران و یا حتی شرکت های مختلفی از این دستگاه بنر استفاده می کنند.

دستگاه چاپ بنر

بیاییم قبل از آن که درباره ی نرم افزار این دستگاه چاپ بنر مواردی را بیان کنیم درباره ی سیستم گرمادهی آن نیز مواردی را بیان کنیم.  سیستم گرمادهی دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024 کاملا تنظیم می باشد و حتی شما می توانید این کار در حین چاپ و یا قبل از چاپ انجام دهید و این سیستم نیز در قسمت های پیشین، میانی و انتهایی نیز به کار گرفته می شود.

سیستم خشک کن آن که برای خشک نمودن جوهر روی بنر استفاده می گردد با باد سرد می باشد که می تواند بلافاصله پس از چاپ بنر آن را با بادی سرد خشک کند.

ویژگی های نرم افزاری دستگاه بنر کونیکا 1024

این دستگاه چاپ بنر دارای ویژگی های نرم افزاری بسیاری می باشد که در اینجا قابل ذکر است. شما می توانید سرعت چاپ بنر خود را به وسیله ی نرم افزار دستگاه نیز تنظیم نمائید که این کار در هنگام چاپ نیز انجام خواهد شد.

همچنین در صورتی که کل جوهر موجود در بنر و ساب تانک تخلیه گردد سیستم در این دستگاه چاپ بنر وجود دارد که در صورت نبود جوهر آلارمی را به کاربر خواهد داد که به صورت هشدار می باشد و به کاربر این پیغام را می رساند دستگاه دچار کمبود مرکب می باشد.

همچنین توسط نرم افزار دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024 شما نیز می توانید عیب یابی اتوماتیک این دستگاه را انجام دهید و در واقع یکی از ویژگی های بارز و بسیار این نرم افزار آن است که کاربر می تواند به راحتی با این دستگاه چاپ کار کند و همچنین سهولت در کالیبره کردن دستگاه چاپ بنر نیز یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب این نرم افزار می باشد.

دستگاه چاپ بنر اقساطی